align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 6. krog 03.10.19
   TEKMA: Preddvor-Visoko - Triglav Podgorje 1 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Šoštarič Urban
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor-Visoko
Priimek in ime
  9  Žibert Žiga
  10  Križaj Lenart
  12  Grilc Bine (V)
  13  Valjavec Gašper
  14  Lipavic Lan
  16  Zaplotnik Luka
  17  Ojsteršek Žan (K)
  18  Jenko Maj
  22  Durkov Gašper
  23  Prestor Jošt
  24  Sitar Jakob
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  4  Beljkaš Maksim Vid
  10  Tofaj Nikola
  11  Glogovčan Jernej
  13  Istenič Tim
  14  Tomše Gal
  15  Bergant Bor
  17  Rajlić Ognjen
  19  Jemec Blaž (K)
  20  Varmaz Plava Tian
  23  Vasić Tijan (V)
  66  Breznik Vid
  Rezervni igralci
  0  Bojc Matej (V)
  7  Volčjak Jernej
  19  Čebulj Jan
  Rezervni igralci
  1  Čadež Anže (V)
  7  Blagojević May
  16  Radiković Luka
  99  Saloski Sefer
   TRENER
   Preddvor-Visoko
   Pavlič Gregor
   Triglav Podgorje
   Bergant Gregor
   STRELCI
   Preddvor-Visoko
   1 : 2 18 - Jenko Maj (69')
   Triglav Podgorje
   0 : 1 13 - Istenič Tim (43')
   0 : 2 10 - Tofaj Nikola (55')
   OPOMINJANI
   Preddvor-Visoko
    24 - Sitar Jakob (73')
   Triglav Podgorje
   IZKLJUČENI
   Preddvor-Visoko
   Triglav Podgorje
   MENJAVE
   Preddvor-Visoko
  Minuta  Igralec
  47'     7 - Volčjak Jernej
       22 - Durkov Gašper
  51'     0 - Bojc Matej
       10 - Križaj Lenart
  58'     19 - Čebulj Jan
       13 - Valjavec Gašper
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Čadež Anže
       23 - Vasić Tijan
  43'     16 - Radiković Luka
       4 - Beljkaš Maksim Vid
  45'     99 - Saloski Sefer
       15 - Bergant Bor
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan