align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 6. krog 03.10.19
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Bitnje-Britof 1 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Markež Aljoša
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Pašagić Denis (V,K)
  5  Buvač David
  7  Ugljanin Alen
  9  Osmančević Anes
  10  Varcar Enis
  11  Railić Timon
  13  Čarman Domen
  14  Mladenov David
  15  Kerić Dino
  16  Murić Sandin
  18  Milinković Aleksa
   Bitnje-Britof
Priimek in ime
  4  Šifrer Blaž
  10  Stojko Luka
  14  Miklavčič Miha
  43  Tine Cuznar
  44  Tešar Kmetec Anže
  48  Šifrer Nejc (K)
  50  Kristjan Špiler
  52  Hafner Maks
  53  Kranjc Peter
  54  Sajovic Tin
  99  Žibert Jaka (V)
  Rezervni igralci
  2  Omerdić Haris
  4  Huseinbašić Adis
  8  Tadić Ivano
  12  Ibrahimović Anes (V)
  19  Silahić Benjamin
  20  Džinić Alin
  23  Hajdinjak Šumež Elvin
  Rezervni igralci
  8  Udovč Rok
  9  Sajovic Lan
  55  Košir David
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Salihović Ervin
   Bitnje-Britof
   Jerina Matic
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 7 - Ugljanin Alen (14')
   Bitnje-Britof
   1 : 1 52 - Hafner Maks (32')
   1 : 2 50 - Kristjan Špiler (65')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Bitnje-Britof
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Bitnje-Britof
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  36'     2 - Omerdić Haris
       15 - Kerić Dino
  47'     12 - Ibrahimović Anes
       1 - Pašagić Denis
  55'     8 - Tadić Ivano
       16 - Murić Sandin
  55'     4 - Huseinbašić Adis
       9 - Osmančević Anes
   Bitnje-Britof
  Minuta  Igralec
  42'     8 - Udovč Rok
       4 - Šifrer Blaž
  52'     9 - Sajovic Lan
       14 - Miklavčič Miha
  58'     55 - Košir David
       44 - Tešar Kmetec Anže
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan