align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 6. krog 03.10.19
   TEKMA: Šenčur - Škofja Loka-Medvode 3 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Brezar Davor
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  3  Šimnovec Ambrož
  5  Šuler Anej
  7  Grohar Nik
  11  Savinšek Jaka (K)
  13  Rekelj Žiga
  14  Korenjak Val
  18  Turuk Patrik
  20  Hvasti Matic
  23  Repič Bor
  24  Jaklič Urh
  44  Beton Jaka (V)
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  2  Hribernik Bine
  3  Grabnar Luka
  4  Geiger Nal
  5  Pelicon Maj
  7  Stamenkovski Pavel
  10  Novak Ivan (K)
  11  Trdina Martin
  15  Štravs Luka
  17  Križaj Žiga
  19  Velikovrh Ožbej
  Rezervni igralci
  0  Balantič Ožbej (V)
  6  Strojan Šporar Jošt
  29  Rihtaršič Maks
  77  Kijamet Daris
  88  Lepoša Nace
  Rezervni igralci
  6  Vrabec Matevž
  9  Biščević Timien
  14  Zadravec Naj
  18  Medved Tjaš
   TRENER
   Šenčur
   Pešić Milan
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 1 13 - Rekelj Žiga (34')
    20 - Hvasti Matic (42') 11m
   2 : 1 88 - Lepoša Nace (55')
   3 : 1 6 - Strojan Šporar Jošt (70')
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 11 - Trdina Martin (3')
   3 : 2 17 - Križaj Žiga (72')
   OPOMINJANI
   Šenčur
    24 - Jaklič Urh (65')
   Škofja Loka-Medvode
    17 - Križaj Žiga (10')
    10 - Novak Ivan (28')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Škofja Loka-Medvode
    5 - Pelicon Maj (40')
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  42'     88 - Lepoša Nace
       23 - Repič Bor
  46'     77 - Kijamet Daris
       20 - Hvasti Matic
  69'     6 - Strojan Šporar Jošt
       11 - Savinšek Jaka
  70'     29 - Rihtaršič Maks
       5 - Šuler Anej
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  41'     9 - Biščević Timien
       19 - Velikovrh Ožbej
  48'     18 - Medved Tjaš
       2 - Hribernik Bine
  61'     14 - Zadravec Naj
       4 - Geiger Nal
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan