align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 7. krog 06.10.19
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Tržič 2012 10 : 2 (6 : 2)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Mahmutovič Emma
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  2  Hribernik Bine
  3  Grabnar Luka
  4  Geiger Nal
  6  Vrabec Matevž
  7  Stamenkovski Pavel
  9  Velikovrh Ožbej
  10  Novak Ivan (K)
  11  Trdina Martin
  12  Vrhunec Urban (V)
  16  Štravs Luka
  17  Križaj Žiga
   Tržič 2012
Priimek in ime
  2  Aljančič Klemen
  3  Boncelj David
  4  Ravnihar Tim
  7  Hadžić Alen
  8  Erman Aljaž
  9  Lunar Pavel
  11  Zupan Cleo
  12  Kozamernik Lars (V)
  13  Slabe Matic (K)
  16  Žumer Jakob
  23  Mladenovski Žan
  Rezervni igralci
  13  Kastelec Tadej
  14  Zadravec Naj
  18  Medved Tjaš
  Rezervni igralci
  1  Mulalić Dino (V)
  6  Meglič Mark
  10  Štular Matic
  15  Pucelj Andraž
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   Tržič 2012
   Novković Žarko
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 7 - Stamenkovski Pavel (2')
   2 : 0 17 - Križaj Žiga (4')
   3 : 0 17 - Križaj Žiga (12')
   4 : 1 17 - Križaj Žiga (15')
   5 : 1 10 - Novak Ivan (21')
   6 : 2 7 - Stamenkovski Pavel (32')
   7 : 2 7 - Stamenkovski Pavel (38')
   8 : 2 10 - Novak Ivan (40')
   9 : 2 17 - Križaj Žiga (63')
   10 : 2 10 - Novak Ivan (66')
   Tržič 2012
   3 : 1 11 - Zupan Cleo (13')
   5 : 2 4 - Ravnihar Tim (31')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
    6 - Vrabec Matevž (35')
   Tržič 2012
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Tržič 2012
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  40'     14 - Zadravec Naj
       6 - Vrabec Matevž
  57'     13 - Kastelec Tadej
       7 - Stamenkovski Pavel
   Tržič 2012
  Minuta  Igralec
  50'     15 - Pucelj Andraž
       7 - Hadžić Alen
  57'     6 - Meglič Mark
       3 - Boncelj David
  61'     1 - Mulalić Dino
       12 - Kozamernik Lars
  67'     10 - Štular Matic
       2 - Aljančič Klemen
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan