align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 7. krog 06.10.19
   TEKMA: Zarica Kranj - Šenčur U14 0 : 5 (0 : 4)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Šoštarič Urban
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Gogić David (V)
  4  Zupančič Rok
  5  Bajželj Domen
  6  Šarić Nedim (K)
  8  Sokol Lovro
  10  Zupančič Urh
  13  Dagarin Oliver
  14  Rakovec Maj
  15  Globočnik Domen
  16  Grubič Juhant Aleksander
  18  Bokal Šter Lan
   Šenčur U14
Priimek in ime
  5  Gorgiev David
  6  Podjed Rok
  8  Jesenovec Jošt
  10  Schenk Dominik
  12  Čebulj Nik (V)
  13  Janc Lovro Gal
  14  Dolenec Nejc
  17  Bele Mark
  18  Naglič Jakob (K)
  20  Oselj Žiga
  21  Pori Maks
  Rezervni igralci
  3  Bjelokapić Maj
  7  Grabec Jaka
  11  Feldin Sven
  Rezervni igralci
  1  Štupica Gašper
  16  Ajdovec Andraž
  22  Draksler Rok
  23  Pesko Tin Lan
  25  Roblek Luka
   TRENER
   Zarica Kranj
   Gogič Milan
   Šenčur U14
   Markič Luka
   STRELCI
   Zarica Kranj
   Šenčur U14
   0 : 1 13 - Janc Lovro Gal (2')
   0 : 2 13 - Janc Lovro Gal (8')
   0 : 3 14 - Dolenec Nejc (14')
   0 : 4 10 - Schenk Dominik (16')
   0 : 5 13 - Janc Lovro Gal (53')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
   Šenčur U14
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Šenčur U14
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  36'     7 - Grabec Jaka
       13 - Dagarin Oliver
  36'     11 - Feldin Sven
       16 - Grubič Juhant Aleksander
  50'     3 - Bjelokapić Maj
       5 - Bajželj Domen
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  50'     25 - Roblek Luka
       14 - Dolenec Nejc
  57'     23 - Pesko Tin Lan
       8 - Jesenovec Jošt
  57'     16 - Ajdovec Andraž
       5 - Gorgiev David
  57'     22 - Draksler Rok
       6 - Podjed Rok
  64'     1 - Štupica Gašper
       12 - Čebulj Nik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan