align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 7. krog 06.10.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Žiri 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Simijonov Roberto
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Kobal Nikki (V)
  3  Humerca Jakob
  4  Hajzeri Roberto
  5  Dermota Matevž (K)
  6  Cenček Jaka
  7  Ikač Predrag
  8  Hribernik Jonatan
  9  Golub Mitja
  10  Milovanović Nik
  11  Mežnarec Matej
  20  Zupan Jan
   Žiri
Priimek in ime
  3  Sedej Tomaž
  4  Kopač Anže
  5  Demšar Anže
  8  Jereb Anže
  9  Hren Vid
  10  Filipič Tevž
  11  Peternelj Jakob
  12  Jurca Tilen (V)
  14  Klemenčič Ožbolt
  15  Bizjak Nika
  17  Vehar Menegatti Lenart (K)
  Rezervni igralci
  13  Bernik David
  14  Mesojedec Erzin Marti
  15  Lepir Uroš
  16  Koman Jan
  17  Svetina Tim
  Rezervni igralci
  2  Filipič Erazem
  7  Burjek Juš
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Žiri
   Peternelj Ludvik
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 11 - Mežnarec Matej (4')
   2 : 0 7 - Ikač Predrag (51')
   Žiri
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Žiri
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Žiri
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  40'     14 - Mesojedec Erzin Marti
       11 - Mežnarec Matej
  50'     16 - Koman Jan
       9 - Golub Mitja
  57'     13 - Bernik David
       4 - Hajzeri Roberto
  62'     17 - Svetina Tim
       14 - Mesojedec Erzin Marti
   Žiri
  Minuta  Igralec
  41'     2 - Filipič Erazem
       11 - Peternelj Jakob
  62'     7 - Burjek Juš
       10 - Filipič Tevž
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan