align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 7. krog 06.10.19
   TEKMA: Sava Kranj - Šenčur 0 : 2 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Dobnikar Tilen
   1. pomočnik: Deljanin Emir
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Perkman Bert (V)
  4  Šmrković Amin
  6  Klinkon Anžej
  8  Gogić Tijan
  9  Zupanc Tomaž
  10  Petkovski Filip
  13  Dokl Nejc
  17  Nikolić Uroš
  21  Tadić Jaka
  29  Duraković Aleksander (K)
  42  Korać Anes
   Šenčur
Priimek in ime
  3  Šimnovec Ambrož
  5  Šuler Anej
  7  Grohar Nik
  11  Savinšek Jaka (K)
  13  Rekelj Žiga
  14  Korenjak Val
  20  Hvasti Matic
  23  Repič Bor
  24  Jaklič Urh
  29  Rihtaršič Maks
  44  Beton Jaka (V)
  Rezervni igralci
  2  Rant Jaka
  3  Dvojmoč Tjaš
  12  Mehani Albert (V)
  15  Kukolaj Dorijan
  16  Šmitran Savo
  18  Velov Nik
  20  Maček Maks
  Rezervni igralci
  6  Strojan Šporar Jošt
  88  Lepoša Nace
  98  Žibert Tilen
  99  Balantič Ožbej (V)
   TRENER
   Sava Kranj
   Vujović Miodrag
   Šenčur
   Pešić Milan
   STRELCI
   Sava Kranj
   Šenčur
   0 : 1 23 - Repič Bor (60')
   0 : 2 6 - Strojan Šporar Jošt (64')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    9 - Zupanc Tomaž (46')
   Šenčur
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Šenčur
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  28'     18 - Velov Nik
       17 - Nikolić Uroš
  59'     20 - Maček Maks
       18 - Velov Nik
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  24'     88 - Lepoša Nace
       11 - Savinšek Jaka
  44'     6 - Strojan Šporar Jošt
       20 - Hvasti Matic
  48'     98 - Žibert Tilen
       14 - Korenjak Val
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan