align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 7. krog 06.10.19
   TEKMA: Triglav Podgorje - SIJ Acroni Jesenice 5 : 1 (3 : 1)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Zupanc Andraž
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  1  Čadež Anže (V)
  6  Kukavica Inas
  10  Tofaj Nikola
  11  Glogovčan Jernej
  13  Istenič Tim
  15  Bergant Bor
  16  Radiković Luka
  17  Rajlić Ognjen
  19  Jemec Blaž (K)
  20  Varmaz Plava Tian
  66  Breznik Vid
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Pašagić Denis (V,K)
  2  Omerdić Haris
  5  Buvač David
  7  Ugljanin Alen
  9  Osmančević Anes
  10  Railić Timon
  11  Varcar Enis
  13  Čarman Domen
  15  Mladenov David
  18  Murić Sandin
  23  Milinković Aleksa
  Rezervni igralci
  4  Beljkaš Maksim Vid
  7  Blagojević May
  14  Tomše Gal
  23  Vasić Tijan (V)
  99  Saloski Sefer
  Rezervni igralci
  3  Tadić Ivano
  6  Zrnič Timon
  12  Ibrahimović Anes (V)
  19  Huseinbašić Adis
   TRENER
   Triglav Podgorje
   Bergant Gregor
   SIJ Acroni Jesenice
   Redžić Mirhet
   STRELCI
   Triglav Podgorje
   1 : 0 16 - Radiković Luka (11')
   2 : 0 15 - Bergant Bor (26')
   3 : 0 20 - Varmaz Plava Tian (27')
   4 : 1 6 - Kukavica Inas (49') 11m
   5 : 1 4 - Beljkaš Maksim Vid (66')
   SIJ Acroni Jesenice
   3 : 1 23 - Milinković Aleksa (30')
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje
   SIJ Acroni Jesenice
    10 - Railić Timon (33')
    23 - Milinković Aleksa (68')
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  36'     23 - Vasić Tijan
       1 - Čadež Anže
  42'     4 - Beljkaš Maksim Vid
       16 - Radiković Luka
  45'     14 - Tomše Gal
       13 - Istenič Tim
  47'     99 - Saloski Sefer
       15 - Bergant Bor
  52'     7 - Blagojević May
       17 - Rajlić Ognjen
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  45'     12 - Ibrahimović Anes
       1 - Pašagić Denis
  45'     3 - Tadić Ivano
       2 - Omerdić Haris
  56'     19 - Huseinbašić Adis
       15 - Mladenov David
  60'     6 - Zrnič Timon
       9 - Osmančević Anes
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan