align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 7. krog 06.10.19
   TEKMA: Bled - Preddvor-Visoko 3 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Markež Aljoša
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled
Priimek in ime
  1  Papler Nik (V)
  2  Mikulič Tim
  5  Repe Žiga
  7  Zupan Tadej Daniel
  8  Rozman Jakob
  10  Zupančič Blaž
  11  Šmid Jan
  14  Pavlin Tadej
  16  Oblak Gal
  17  Muminović Ajid
  21  Horvat Jaka (K)
   Preddvor-Visoko
Priimek in ime
  6  Mijatović Daniel
  9  Žibert Žiga
  12  Grilc Bine (V)
  13  Valjavec Gašper
  14  Lipavic Lan
  16  Zaplotnik Luka
  17  Ojsteršek Žan (K)
  18  Jenko Maj
  22  Durkov Gašper
  23  Prestor Jošt
  24  Sitar Jakob
  Rezervni igralci
  4  Rekić Eman
  9  Fajan Luka
  13  Hodžić Jasmin
  20  Brus Tjaša
  Rezervni igralci
  1  Bojc Matej (V)
  19  Čebulj Jan
   TRENER
   Bled
   Blažič Jernej
   Preddvor-Visoko
   Pavlič Gregor
   STRELCI
   Bled
   1 : 0 7 - Zupan Tadej Daniel (14')
   2 : 0 10 - Zupančič Blaž (34')
   3 : 0 7 - Zupan Tadej Daniel (55')
   Preddvor-Visoko
   3 : 1 18 - Jenko Maj (65')
   OPOMINJANI
   Bled
   Preddvor-Visoko
    16 - Zaplotnik Luka (24')
   IZKLJUČENI
   Bled
   Preddvor-Visoko
   MENJAVE
   Bled
  Minuta  Igralec
  40'     20 - Brus Tjaša
       17 - Muminović Ajid
  51'     9 - Fajan Luka
       10 - Zupančič Blaž
  61'     13 - Hodžić Jasmin
       8 - Rozman Jakob
  66'     4 - Rekić Eman
       16 - Oblak Gal
   Preddvor-Visoko
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Bojc Matej
       13 - Valjavec Gašper
  39'     19 - Čebulj Jan
       6 - Mijatović Daniel
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan