align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 6. krog 08.10.19
   TEKMA: Tržič 2012 - Zarica Kranj 2 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Križe - Nogometno igrišče Križe-Tržič    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Črček Andraž
   1. pomočnik: Jošt Nik
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Tržič 2012
Priimek in ime
  1  Štular Matic (V)
  4  Ravnihar Tim
  7  Hadžić Alen
  8  Erman Aljaž
  9  Lunar Pavel
  10  Zupan Cleo
  11  Žumer Jakob
  13  Slabe Matic (K)
  18  Boncelj David
  21  Aljančič Klemen
  23  Mladenovski Žan
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Jenko Žan (V)
  6  Bokal Šter Lan
  7  Zupančič Urh
  8  Ilisić David (K)
  9  Globočnik Domen
  12  Božnar Nejc
  14  Šarić Nedim
  21  Sokol Lovro
  32  Rakovec Maj
  66  Zupančič Rok
  99  Grubič Juhant Aleksander
  Rezervni igralci
  3  Mulalić Dino
  5  Vogelnik Gašper (V)
  6  Meglič Mark
  12  Kozamernik Lars
  15  Pucelj Andraž
  Rezervni igralci
  4  Bjelokapić Maj
  5  Bajželj Domen
  11  Feldin Sven
  13  Dagarin Oliver
  19  Grabec Jaka
   TRENER
   Tržič 2012
   Novković Žarko
   Zarica Kranj
   Gogič Milan
   STRELCI
   Tržič 2012
   1 : 1 7 - Hadžić Alen (34')
   2 : 2 7 - Hadžić Alen (73')
   Zarica Kranj
   0 : 1 99 - Grubič Juhant Aleksander (11')
   1 : 2 6 - Bokal Šter Lan (62')
   OPOMINJANI
   Tržič 2012
   Zarica Kranj
    66 - Zupančič Rok (73')
   IZKLJUČENI
   Tržič 2012
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Tržič 2012
  Minuta  Igralec
  33'     15 - Pucelj Andraž
       9 - Lunar Pavel
  36'     3 - Mulalić Dino
       10 - Zupan Cleo
  64'     6 - Meglič Mark
       3 - Mulalić Dino
  64'     12 - Kozamernik Lars
       1 - Štular Matic
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  45'     11 - Feldin Sven
       99 - Grubič Juhant Aleksander
  45'     19 - Grabec Jaka
       8 - Ilisić David
  60'     13 - Dagarin Oliver
       9 - Globočnik Domen
  65'     4 - Bjelokapić Maj
       7 - Zupančič Urh
  67'     5 - Bajželj Domen
       6 - Bokal Šter Lan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan