align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 6. krog 10.10.19
   TEKMA: Triglav Domplan - Šobec Lesce 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Zupanc Andraž
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  1  Fadul Abdalla Idris (V)
  2  Oman Ambrož
  5  Kryeziu Edison
  13  Stojanov Sergej
  16  Kazić Dino
  20  Primožič Žan
  28  Kovačević Žan
  30  Radosavljević Stefan
  37  Habjan Vall
  39  Čatak Din
  40  Potokar Tim (K)
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Kobal Nikki (V)
  2  Zupan Jan
  3  Mesojedec Erzin Marti
  4  Hajzeri Roberto
  5  Dermota Matevž (K)
  6  Cenček Jaka
  7  Svetina Tim
  8  Hribernik Jonatan
  9  Golub Mitja
  10  Milovanović Nik
  11  Mežnarec Matej
  Rezervni igralci
  6  Bajazet Veno
  7  Pretnar Samo
  10  Thaler Aljaž
  12  Dovžan Jaka (V)
  22  Dašić Vasilije
  25  Lakner Loris
  38  Papler Anej
  Rezervni igralci
  14  Bernik David
  15  Lepir Uroš
  16  Koman Jan
  17  Čatič Nejc
   TRENER
   Triglav Domplan
   Pušavec Miha
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Triglav Domplan
   1 : 0 16 - Kazić Dino (16')
   2 : 0 39 - Čatak Din (49')
   3 : 0 10 - Thaler Aljaž (65')
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  40'     22 - Dašić Vasilije
       5 - Kryeziu Edison
  40'     7 - Pretnar Samo
       16 - Kazić Dino
  50'     25 - Lakner Loris
       13 - Stojanov Sergej
  56'     10 - Thaler Aljaž
       39 - Čatak Din
  59'     6 - Bajazet Veno
       28 - Kovačević Žan
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  36'     16 - Koman Jan
       10 - Milovanović Nik
  40'     14 - Bernik David
       7 - Svetina Tim
  40'     7 - Svetina Tim
       11 - Mežnarec Matej
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan