align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 7. krog 06.10.19
   TEKMA: Bitnje-Britof - Triglav Domplan 1 : 6 (0 : 4)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Buzadžija Bojan
   1. pomočnik: Grujič Stanimir
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bitnje-Britof
Priimek in ime
  4  Šifrer Blaž
  9  Sajovic Lan
  10  Stojko Luka
  43  Tine Cuznar
  44  Tešar Kmetec Anže
  48  Šifrer Nejc (K)
  50  Kristjan Špiler
  52  Hafner Maks
  53  Kranjc Peter
  54  Sajovic Tin
  99  Žibert Jaka (V)
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  2  Radosavljević Stefan
  3  Stojanov Sergej
  4  Habjan Vall
  5  Kryeziu Edison
  6  Potokar Tim (K)
  7  Pretnar Samo
  8  Kazić Dino
  9  Primožič Žan
  10  Kovačević Žan
  11  Oman Ambrož
  12  Dovžan Jaka (V)
  Rezervni igralci
  11  Gogala Tit
  15  Denis Geringer
  55  Košir David
  Rezervni igralci
  1  Fadul Abdalla Idris (V)
  13  Lakner Loris
  14  Bajazet Veno
  15  Thaler Aljaž
  16  Dašić Vasilije
  17  Papler Anej
  18  Čatak Din
   TRENER
   Bitnje-Britof
   Jerina Matic
   Triglav Domplan
   Pušavec Miha
   STRELCI
   Bitnje-Britof
   1 : 5 50 - Kristjan Špiler (55')
   Triglav Domplan
   0 : 1 2 - Radosavljević Stefan (5')
   0 : 2 3 - Stojanov Sergej (9')
   0 : 3 9 - Primožič Žan (14')
   0 : 4 9 - Primožič Žan (21')
   0 : 5 9 - Primožič Žan (51')
   1 : 6 6 - Potokar Tim (68')
   OPOMINJANI
   Bitnje-Britof
   Triglav Domplan
   IZKLJUČENI
   Bitnje-Britof
   Triglav Domplan
   MENJAVE
   Bitnje-Britof
  Minuta  Igralec
  36'     11 - Gogala Tit
       9 - Sajovic Lan
  40'     15 - Denis Geringer
       4 - Šifrer Blaž
  55'     55 - Košir David
       44 - Tešar Kmetec Anže
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  4'     16 - Dašić Vasilije
       5 - Kryeziu Edison
  40'     18 - Čatak Din
       11 - Oman Ambrož
  45'     17 - Papler Anej
       4 - Habjan Vall
  45'     13 - Lakner Loris
       3 - Stojanov Sergej
  57'     14 - Bajazet Veno
       7 - Pretnar Samo
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan