align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 8. krog 13.10.19
   TEKMA: Tržič 2012 - Sava Kranj 0 : 4 (0 : 3)
   Kraj: Križe - Nogometno igrišče Križe-Tržič    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Grujič Stanimir
   1. pomočnik: Grujić Kristina
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Tržič 2012
Priimek in ime
  1  Štular Matic (V)
  4  Ravnihar Tim
  7  Boncelj David
  8  Erman Aljaž
  9  Hadžić Alen
  11  Žumer Jakob
  13  Slabe Matic (K)
  15  Pucelj Andraž
  19  Zupan Cleo
  21  Aljančič Klemen
  23  Mladenovski Žan
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Perkman Bert (V)
  4  Šmrković Amin
  6  Klinkon Anžej
  7  Tadić Jaka
  8  Gogić Tijan
  9  Zupanc Tomaž
  10  Dokl Nejc
  11  Duraković Aleksander (K)
  14  Kukolaj Dorijan
  19  Korać Anes
  36  Gnjatović Marko
  Rezervni igralci
  5  Mulalić Dino
  6  Meglič Mark
  12  Kozamernik Lars (V)
  Rezervni igralci
  5  Maček Maks
  12  Mehani Albert (V)
  13  Petrič Tim
  15  Šmitran Savo
  21  Velov Nik
  41  Dvojmoč Tjaš
   TRENER
   Tržič 2012
   Novković Žarko
   Sava Kranj
   Vujović Miodrag
   STRELCI
   Tržič 2012
   Sava Kranj
   0 : 1 9 - Zupanc Tomaž (11')
   0 : 2 11 - Duraković Aleksander (15')
   0 : 3 7 - Tadić Jaka (20')
   0 : 4 7 - Tadić Jaka (43')
   OPOMINJANI
   Tržič 2012
   Sava Kranj
   IZKLJUČENI
   Tržič 2012
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Tržič 2012
  Minuta  Igralec
  52'     12 - Kozamernik Lars
       1 - Štular Matic
  57'     5 - Mulalić Dino
       9 - Hadžić Alen
  64'     6 - Meglič Mark
       7 - Boncelj David
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  43'     5 - Maček Maks
       19 - Korać Anes
  43'     15 - Šmitran Savo
       10 - Dokl Nejc
  52'     21 - Velov Nik
       36 - Gnjatović Marko
  57'     41 - Dvojmoč Tjaš
       8 - Gogić Tijan
  58'     13 - Petrič Tim
       7 - Tadić Jaka
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan