align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 8. krog 13.10.19
   TEKMA: Šenčur U14 - Škofja Loka-Medvode 3 : 2 (2 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Gregorc Jan
   1. pomočnik: Ajdovec Jan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur U14
Priimek in ime
  5  Gorgiev David
  6  Podjed Rok
  8  Jesenovec Jošt
  10  Schenk Dominik
  12  Čebulj Nik (V)
  13  Janc Lovro Gal
  17  Bele Mark
  18  Naglič Jakob (K)
  20  Oselj Žiga
  21  Pori Maks
  25  Roblek Luka
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  2  Hribernik Bine
  3  Grabnar Luka
  4  Geiger Nal
  5  Pelicon Maj
  7  Stamenkovski Pavel
  8  Velikovrh Ožbej
  10  Novak Ivan
  11  Trdina Martin (K)
  12  Vrhunec Urban (V)
  16  Štravs Luka
  17  Križaj Žiga
  Rezervni igralci
  14  Dolenec Nejc
  16  Ajdovec Andraž
  22  Draksler Rok
  23  Pesko Tin Lan
  Rezervni igralci
  6  Vrabec Matevž
  9  Biščević Timien
  14  Zadravec Naj
  18  Medved Tjaš
   TRENER
   Šenčur U14
   Markič Luka
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   Šenčur U14
   1 : 0 13 - Janc Lovro Gal (2')
   2 : 0 20 - Oselj Žiga (15')
   3 : 1 20 - Oselj Žiga (50')
   Škofja Loka-Medvode
   2 : 1 7 - Stamenkovski Pavel (37')
   3 : 2 9 - Biščević Timien (55')
   OPOMINJANI
   Šenčur U14
   Škofja Loka-Medvode
   IZKLJUČENI
   Šenčur U14
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  56'     14 - Dolenec Nejc
       25 - Roblek Luka
  61'     16 - Ajdovec Andraž
       8 - Jesenovec Jošt
  69'     22 - Draksler Rok
       13 - Janc Lovro Gal
  71'     23 - Pesko Tin Lan
       20 - Oselj Žiga
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  36'     18 - Medved Tjaš
       2 - Hribernik Bine
  42'     6 - Vrabec Matevž
       8 - Velikovrh Ožbej
  50'     9 - Biščević Timien
       4 - Geiger Nal
  53'     14 - Zadravec Naj
       3 - Grabnar Luka
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan