align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 8. krog 13.10.19
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Bled 2 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Por Jakob
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Pašagić Denis (V,K)
  6  Buvač David
  7  Ugljanin Alen
  9  Osmančević Anes
  10  Varcar Enis
  11  Railić Timon
  13  Čarman Domen
  15  Mladenov David
  16  Stanojević Marko
  17  Stević Nik
  18  Murić Sandin
   Bled
Priimek in ime
  1  Papler Nik (V)
  2  Mikulič Tim
  4  Oblak Gal
  7  Zupan Tadej Daniel
  8  Repe Žiga
  9  Horvat Jaka (K)
  10  Dasović Ravnik Gala
  11  Šmid Jan
  13  Hrobat Plemelj Aljaž
  15  Zupančič Blaž
  16  Pavlin Tadej
  Rezervni igralci
  3  Tadić Ivano
  4  Huseinbašić Adis
  12  Ibrahimović Anes (V)
  23  Milinković Aleksa
  Rezervni igralci
  3  Fajan Luka
  5  Plemelj Tian
  6  Čop Štefan
  14  Demšar Gaber
  17  Muminović Ajid
  18  Brus Tjaša
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Džamastagič Maksud
   Bled
   Blažič Jernej
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 9 - Osmančević Anes (12')
   2 : 0 17 - Stević Nik (26')
   Bled
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Bled
    13 - Hrobat Plemelj Aljaž (63')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Bled
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  40'     3 - Tadić Ivano
       17 - Stević Nik
  54'     4 - Huseinbašić Adis
       18 - Murić Sandin
  57'     12 - Ibrahimović Anes
       1 - Pašagić Denis
   Bled
  Minuta  Igralec
  43'     17 - Muminović Ajid
       15 - Zupančič Blaž
  55'     18 - Brus Tjaša
       10 - Dasović Ravnik Gala
  64'     6 - Čop Štefan
       4 - Oblak Gal
  67'     14 - Demšar Gaber
       2 - Mikulič Tim
  67'     5 - Plemelj Tian
       17 - Muminović Ajid
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan