align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 8. krog 13.10.19
   TEKMA: Bitnje-Britof - Triglav Podgorje 2 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Bitnje - Igrišče Bitnje    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Mahmutovič Emma
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bitnje-Britof
Priimek in ime
  4  Šifrer Blaž
  8  Udovč Rok
  10  Stojko Luka
  43  Tine Cuznar
  44  Tešar Kmetec Anže
  48  Šifrer Nejc (K)
  50  Kristjan Špiler
  52  Hafner Maks
  53  Kranjc Peter
  54  Sajovic Tin
  99  Žibert Jaka (V)
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  1  Vasić Tijan (V)
  4  Beljkaš Maksim Vid
  6  Kukavica Inas
  7  Blagojević May
  10  Tofaj Nikola
  13  Istenič Tim
  16  Radiković Luka
  17  Rajlić Ognjen
  19  Jemec Blaž (K)
  20  Varmaz Plava Tian
  66  Breznik Vid
  Rezervni igralci
  9  Sajovic Lan
  55  Košir David
  Rezervni igralci
  14  Tomše Gal
  23  Čadež Anže (V)
  99  Saloski Sefer
   TRENER
   Bitnje-Britof
   Jerina Matic
   Triglav Podgorje
   Ropret Klemen
   STRELCI
   Bitnje-Britof
   1 : 1 50 - Kristjan Špiler (55')
   2 : 1 50 - Kristjan Špiler (67')
   Triglav Podgorje
   0 : 1 4 - Beljkaš Maksim Vid (45')
   OPOMINJANI
   Bitnje-Britof
   Triglav Podgorje
   IZKLJUČENI
   Bitnje-Britof
   Triglav Podgorje
   MENJAVE
   Bitnje-Britof
  Minuta  Igralec
  49'     9 - Sajovic Lan
       4 - Šifrer Blaž
  66'     55 - Košir David
       54 - Sajovic Tin
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  48'     99 - Saloski Sefer
       16 - Radiković Luka
  53'     14 - Tomše Gal
       17 - Rajlić Ognjen
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan