align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 8. krog 13.10.19
   TEKMA: Triglav Domplan - Žiri 6 : 1 (3 : 1)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Šmid Klavdij
   1. pomočnik: Križnar Žan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  2  Oman Ambrož
  5  Kryeziu Edison
  8  Pretnar Samo
  12  Dovžan Jaka (V)
  13  Stojanov Sergej
  20  Primožič Žan
  28  Kovačević Žan
  30  Radosavljević Stefan
  37  Habjan Vall
  39  Čatak Din
  40  Potokar Tim (K)
   Žiri
Priimek in ime
  1  Kopač Anže (K)
  3  Filipič Tevž
  4  Sedej Tomaž
  5  Filipič Maks
  6  Hren Vid
  8  Jereb Anže
  9  Filipič Erazem (V)
  10  Trček Jakob
  15  Demšar Anže
  16  Kunc Žiga
  17  Vehar Menegatti Lenart
  Rezervni igralci
  1  Fadul Abdalla Idris (V)
  6  Bajazet Veno
  10  Thaler Aljaž
  22  Dašić Vasilije
  25  Lakner Loris
  38  Papler Anej
  Rezervni igralci
  2  Jurca Tilen
  7  Peternelj Jakob
  11  Burjek Juš
  12  Oblak Jakob
  13  Kumer Matic
   TRENER
   Triglav Domplan
   Pušavec Miha
   Žiri
   Peternelj Ludvik
   STRELCI
   Triglav Domplan
   1 : 0 2 - Oman Ambrož (5')
   2 : 1 20 - Primožič Žan (12')
   3 : 1 39 - Čatak Din (35')
   4 : 1 40 - Potokar Tim (36')
   5 : 1 39 - Čatak Din (43')
   6 : 1 28 - Kovačević Žan (68')
   Žiri
   1 : 1 6 - Hren Vid (10')
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan
   Žiri
    1 - Kopač Anže (18')
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan
   Žiri
   MENJAVE
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  24'     22 - Dašić Vasilije
       13 - Stojanov Sergej
  40'     25 - Lakner Loris
       5 - Kryeziu Edison
  42'     38 - Papler Anej
       30 - Radosavljević Stefan
  45'     10 - Thaler Aljaž
       20 - Primožič Žan
  52'     6 - Bajazet Veno
       40 - Potokar Tim
   Žiri
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Kumer Matic
       17 - Vehar Menegatti Lenart
  36'     2 - Jurca Tilen
       15 - Demšar Anže
  49'     7 - Peternelj Jakob
       5 - Filipič Maks
  65'     11 - Burjek Juš
       9 - Filipič Erazem
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan