align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 8. krog 13.10.19
   TEKMA: Šenčur - Šobec Lesce 6 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Zupanc Andraž
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  3  Šimnovec Ambrož
  5  Šuler Anej
  7  Grohar Nik
  13  Rekelj Žiga (K)
  14  Korenjak Val
  20  Hvasti Matic
  23  Repič Bor
  24  Jaklič Urh
  30  Korenjak Andraž
  44  Beton Jaka (V)
  88  Lepoša Nace
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Kobal Nikki (V)
  2  Zupan Jan
  3  Humerca Jakob
  4  Svetelj Andraž
  5  Dermota Matevž (K)
  6  Cenček Jaka
  7  Svetina Tim
  8  Hajzeri Roberto
  9  Golub Mitja
  10  Milovanović Nik
  11  Ikač Predrag
  Rezervni igralci
  9  Musić Sami
  11  Savinšek Jaka
  77  Kijamet Daris
  99  Balantič Ožbej
  Rezervni igralci
  14  Bernik David
  15  Koman Jan
  16  Mesojedec Erzin Marti
   TRENER
   Šenčur
   Krcić Almir
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 0 7 - Grohar Nik (1')
   2 : 0 7 - Grohar Nik (19')
   3 : 0 7 - Grohar Nik (31')
   4 : 0 7 - Grohar Nik (55')
   5 : 0 20 - Hvasti Matic (59')
   6 : 0 7 - Grohar Nik (68')
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   Šenčur
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  20'     77 - Kijamet Daris
       13 - Rekelj Žiga
  45'     99 - Balantič Ožbej
       44 - Beton Jaka
  52'     11 - Savinšek Jaka
       23 - Repič Bor
  57'     9 - Musić Sami
       3 - Šimnovec Ambrož
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  36'     15 - Koman Jan
       8 - Hajzeri Roberto
  40'     14 - Bernik David
       7 - Svetina Tim
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan