align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 8. krog 17.10.19
   TEKMA: Preddvor-Visoko - Zarica Kranj 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Bukovec Matic
   1. pomočnik: Šoštarič Urban
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor-Visoko
Priimek in ime
  6  Mijatović Daniel
  9  Žibert Žiga
  10  Križaj Lenart
  12  Grilc Bine (V)
  14  Lipavic Lan
  16  Zaplotnik Luka
  17  Ojsteršek Žan (K)
  18  Jenko Maj
  19  Čebulj Jan
  23  Prestor Jošt
  24  Sitar Jakob
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Jenko Žan (V)
  7  Zupančič Urh
  8  Ilisić David
  9  Globočnik Domen
  12  Božnar Nejc
  14  Šarić Nedim (K)
  21  Sokol Lovro
  23  Hudovernik Urban
  32  Rakovec Maj
  66  Zupančič Rok
  99  Grubič Juhant Aleksander
  Rezervni igralci
  1  Bojc Matej (V)
  13  Valjavec Gašper
  22  Durkov Gašper
  Rezervni igralci
  3  Kovačič Domen
  5  Bajželj Domen
  10  Vrhovnik Luka
  11  Feldin Sven
  17  Bogataj Luka
   TRENER
   Preddvor-Visoko
   Pavlič Gregor
   Zarica Kranj
   Gogič Milan
   STRELCI
   Preddvor-Visoko
   1 : 0 17 - Ojsteršek Žan (51')
   Zarica Kranj
    14 - Šarić Nedim (65') 11m
   OPOMINJANI
   Preddvor-Visoko
   Zarica Kranj
   IZKLJUČENI
   Preddvor-Visoko
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Preddvor-Visoko
  Minuta  Igralec
  62'     13 - Valjavec Gašper
       10 - Križaj Lenart
  66'     1 - Bojc Matej
       6 - Mijatović Daniel
  66'     22 - Durkov Gašper
       18 - Jenko Maj
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  48'     11 - Feldin Sven
       8 - Ilisić David
  55'     10 - Vrhovnik Luka
       7 - Zupančič Urh
  55'     5 - Bajželj Domen
       9 - Globočnik Domen
  64'     3 - Kovačič Domen
       32 - Rakovec Maj
  66'     17 - Bogataj Luka
       99 - Grubič Juhant Aleksander
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan