align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 20.10.19
   TEKMA: Sava Kranj - Šenčur U14 0 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Kranj - Stražišče - Športni center Stražišče    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Rupnik Stanislav
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Perkman Bert (V)
  4  Šmrković Amin
  6  Klinkon Anžej
  8  Gogić Tijan
  9  Zupanc Tomaž
  10  Dokl Nejc
  15  Kukolaj Dorijan
  16  Gnjatović Marko
  21  Tadić Jaka
  29  Duraković Aleksander (K)
  42  Korać Anes
   Šenčur U14
Priimek in ime
  5  Gorgiev David
  6  Podjed Rok
  10  Schenk Dominik
  11  Jesenovec Jure
  12  Čebulj Nik (V)
  13  Janc Lovro Gal
  17  Bele Mark
  18  Naglič Jakob (K)
  20  Oselj Žiga
  21  Pori Maks
  25  Roblek Luka
  Rezervni igralci
  2  Rant Jaka
  5  Šmitran Savo
  12  Mehani Albert (V)
  17  Nikolić Uroš
  18  Maček Maks
  22  Velov Nik
  31  Dvojmoč Tjaš
  Rezervni igralci
  1  Perovšek Sebastjan (V)
  8  Jesenovec Jošt
  14  Dolenec Nejc
  16  Ajdovec Andraž
  22  Draksler Rok
  23  Pesko Tin Lan
   TRENER
   Sava Kranj
   Vujović Miodrag
   Šenčur U14
   Markič Luka
   STRELCI
   Sava Kranj
   Šenčur U14
   0 : 1 10 - Schenk Dominik (12')
   0 : 2 20 - Oselj Žiga (31')
   0 : 3 21 - Pori Maks (49')
   0 : 4 14 - Dolenec Nejc (53')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    5 - Šmitran Savo (69')
   Šenčur U14
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Šenčur U14
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  36'     18 - Maček Maks
       4 - Šmrković Amin
  50'     5 - Šmitran Savo
       21 - Tadić Jaka
  55'     17 - Nikolić Uroš
       10 - Dokl Nejc
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  52'     8 - Jesenovec Jošt
       11 - Jesenovec Jure
  52'     14 - Dolenec Nejc
       25 - Roblek Luka
  56'     16 - Ajdovec Andraž
       20 - Oselj Žiga
  56'     23 - Pesko Tin Lan
       6 - Podjed Rok
  62'     22 - Draksler Rok
       17 - Bele Mark
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan