align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 20.10.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Tržič 2012 3 : 2 (1 : 2)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Lazarević Mile
   1. pomočnik: Markež Aljoša
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Kobal Nikki (V)
  3  Humerca Jakob
  4  Svetelj Andraž
  5  Dermota Matevž (K)
  6  Cenček Jaka
  7  Ikač Predrag
  8  Hribernik Jonatan
  9  Mežnarec Matej
  10  Milovanović Nik
  11  Hajzeri Roberto
  20  Zupan Jan
   Tržič 2012
Priimek in ime
  1  Štular Matic (V)
  4  Ravnihar Tim
  7  Hadžić Alen
  8  Erman Aljaž
  10  Zupan Cleo
  11  Žumer Jakob
  13  Slabe Matic
  15  Pucelj Andraž
  18  Kukovič Urban (K)
  21  Aljančič Klemen
  23  Mladenovski Žan
  Rezervni igralci
  13  Mesojedec Erzin Marti
  14  Bernik David
  15  Koman Jan
  16  Svetina Tim
  17  Golub Mitja
  Rezervni igralci
  6  Meglič Mark
  9  Boncelj David
  12  Kozamernik Lars (V)
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Tržič 2012
   Novković Žarko
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 2 5 - Dermota Matevž (32')
   2 : 2 17 - Golub Mitja (55')
   3 : 2 17 - Golub Mitja (69')
   Tržič 2012
   0 : 1 11 - Žumer Jakob (7')
   0 : 2 7 - Hadžić Alen (17')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Tržič 2012
    23 - Mladenovski Žan (60')
    13 - Slabe Matic (71')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Tržič 2012
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  14'     17 - Golub Mitja
       9 - Mežnarec Matej
  42'     13 - Mesojedec Erzin Marti
       3 - Humerca Jakob
  47'     15 - Koman Jan
       8 - Hribernik Jonatan
   Tržič 2012
  Minuta  Igralec
  39'     9 - Boncelj David
       15 - Pucelj Andraž
  42'     12 - Kozamernik Lars
       1 - Štular Matic
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan