align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 20.10.19
   TEKMA: Triglav Podgorje - Triglav Domplan 0 : 5 (0 : 2)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Ajdovec Jan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  1  Čadež Anže (V)
  6  Kukavica Inas
  10  Tofaj Nikola
  11  Glogovčan Jernej
  13  Istenič Tim
  15  Bergant Bor
  16  Radiković Luka
  17  Rajlić Ognjen
  19  Jemec Blaž
  20  Varmaz Plava Tian (K)
  66  Breznik Vid
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  2  Oman Ambrož
  5  Kryeziu Edison
  8  Pretnar Samo
  12  Dovžan Jaka (V)
  13  Stojanov Sergej
  20  Primožič Žan
  28  Kovačević Žan
  30  Radosavljević Stefan
  37  Habjan Vall
  39  Čatak Din
  40  Potokar Tim (K)
  Rezervni igralci
  4  Beljkaš Maksim Vid
  7  Blagojević May
  14  Tomše Gal
  23  Vasić Tijan (V)
  99  Saloski Sefer
  Rezervni igralci
  1  Fadul Abdalla Idris (V)
  9  Bajazet Veno
  10  Thaler Aljaž
  22  Dašić Vasilije
  25  Lakner Loris
  38  Papler Anej
   TRENER
   Triglav Podgorje
   Bergant Gregor
   Triglav Domplan
   Pušavec Miha
   STRELCI
   Triglav Podgorje
   Triglav Domplan
   0 : 1 28 - Kovačević Žan (11')
   0 : 2 20 - Primožič Žan (35')
   0 : 3 28 - Kovačević Žan (48')
   0 : 4 28 - Kovačević Žan (55')
   0 : 5 10 - Thaler Aljaž (61')
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje
   Triglav Domplan
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje
   Triglav Domplan
   MENJAVE
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  36'     23 - Vasić Tijan
       1 - Čadež Anže
  43'     4 - Beljkaš Maksim Vid
       16 - Radiković Luka
  45'     14 - Tomše Gal
       15 - Bergant Bor
  48'     7 - Blagojević May
       66 - Breznik Vid
  50'     99 - Saloski Sefer
       13 - Istenič Tim
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  40'     25 - Lakner Loris
       39 - Čatak Din
  43'     22 - Dašić Vasilije
       5 - Kryeziu Edison
  49'     38 - Papler Anej
       13 - Stojanov Sergej
  56'     10 - Thaler Aljaž
       2 - Oman Ambrož
  60'     9 - Bajazet Veno
       20 - Primožič Žan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan