align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 20.10.19
   TEKMA: Žiri - Šenčur 0 : 6 (0 : 3)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Kolenovič Samir
   1. pomočnik: Mahmutovič Emma
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  3  Sedej Tomaž
  4  Kopač Anže
  5  Filipič Maks
  6  Demšar Anže
  8  Jereb Anže
  9  Hren Vid (K)
  10  Trček Jakob
  12  Jurca Tilen (V)
  14  Klemenčič Ožbolt
  15  Bizjak Nika
  17  Vehar Menegatti Lenart
   Šenčur
Priimek in ime
  5  Šuler Anej
  7  Grohar Nik
  8  Ančimer Nik
  13  Rekelj Žiga (K)
  14  Korenjak Val
  17  Globočnik Jaka
  20  Hvasti Matic
  24  Jaklič Urh
  29  Rihtaršič Maks
  88  Lepoša Nace
  99  Balantič Ožbej (V)
  Rezervni igralci
  2  Bogataj Maks
  7  Burjek Juš
  11  Trček Marcel
  13  Kumer Matic
  Rezervni igralci
  3  Šimnovec Ambrož
  11  Savinšek Jaka
  23  Repič Bor
  50  Korenjak Andraž
  69  Koprivec Enej
   TRENER
   Žiri
   Peternelj Ludvik
   Šenčur
   Pešić Milan
   STRELCI
   Žiri
   Šenčur
   0 : 1 7 - Grohar Nik (2')
   0 : 2 8 - Ančimer Nik (10')
   0 : 3 5 - Šuler Anej (30')
   0 : 4 24 - Jaklič Urh (40')
   0 : 5 17 - Globočnik Jaka (52')
   0 : 6 88 - Lepoša Nace (70')
   OPOMINJANI
   Žiri
    3 - Sedej Tomaž (50')
   Šenčur
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Šenčur
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  53'     13 - Kumer Matic
       14 - Klemenčič Ožbolt
  58'     11 - Trček Marcel
       17 - Vehar Menegatti Lenart
  69'     7 - Burjek Juš
       5 - Filipič Maks
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  40'     23 - Repič Bor
       8 - Ančimer Nik
  42'     50 - Korenjak Andraž
       29 - Rihtaršič Maks
  50'     69 - Koprivec Enej
       7 - Grohar Nik
  50'     11 - Savinšek Jaka
       24 - Jaklič Urh
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan