align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 20.10.19
   TEKMA: Bled - Bitnje-Britof 6 : 4 (5 : 2)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Por Jakob
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled
Priimek in ime
  1  Papler Nik (V)
  2  Mikulič Tim
  5  Repe Žiga
  6  Hrobat Plemelj Aljaž
  7  Zupan Tadej Daniel
  8  Zupančič Blaž
  9  Oblak Gal
  10  Dasović Ravnik Gala
  11  Šmid Jan
  15  Pavlin Tadej
  21  Horvat Jaka (K)
   Bitnje-Britof
Priimek in ime
  4  Šifrer Blaž
  8  Udovč Rok
  10  Stojko Luka
  43  Tine Cuznar
  44  Tešar Kmetec Anže
  48  Šifrer Nejc (K)
  50  Kristjan Špiler
  52  Hafner Maks
  53  Kranjc Peter
  54  Sajovic Tin
  99  Žibert Jaka (V)
  Rezervni igralci
  14  Ulčar Matija
  19  Fajan Luka
  20  Brus Tjaša
  Rezervni igralci
  9  Sajovic Lan
  11  Gogala Tit
  14  Miklavčič Miha
  15  Denis Geringer
  55  Košir David
   TRENER
   Bled
   Blažič Jernej
   Bitnje-Britof
   Jerina Matic
   STRELCI
   Bled
   1 : 1 7 - Zupan Tadej Daniel (18')
   2 : 1 7 - Zupan Tadej Daniel (21')
   3 : 1 7 - Zupan Tadej Daniel (25')
   4 : 1 6 - Hrobat Plemelj Aljaž (26')
   5 : 1 6 - Hrobat Plemelj Aljaž (29')
   6 : 2 8 - Zupančič Blaž (40')
   Bitnje-Britof
   0 : 1 52 - Hafner Maks (4')
   5 : 2 54 - Sajovic Tin (33')
   6 : 3 48 - Šifrer Nejc (51')
   6 : 4 50 - Kristjan Špiler (63')
   OPOMINJANI
   Bled
    6 - Hrobat Plemelj Aljaž (58')
   Bitnje-Britof
   IZKLJUČENI
   Bled
   Bitnje-Britof
   MENJAVE
   Bled
  Minuta  Igralec
  11'     14 - Ulčar Matija
       2 - Mikulič Tim
  48'     20 - Brus Tjaša
       8 - Zupančič Blaž
  57'     19 - Fajan Luka
       7 - Zupan Tadej Daniel
   Bitnje-Britof
  Minuta  Igralec
  36'     14 - Miklavčič Miha
       4 - Šifrer Blaž
  36'     11 - Gogala Tit
       43 - Tine Cuznar
  48'     9 - Sajovic Lan
       44 - Tešar Kmetec Anže
  57'     55 - Košir David
       8 - Udovč Rok
  57'     15 - Denis Geringer
       54 - Sajovic Tin
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan