align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 20.10.19
   TEKMA: Zarica Kranj - SIJ Acroni Jesenice 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Bukovec Matic
   1. pomočnik: Šoštarič Urban
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Gogić David (V)
  6  Bokal Šter Lan
  7  Zupančič Urh
  8  Ilisić David (K)
  12  Božnar Nejc
  14  Šarić Nedim
  21  Sokol Lovro
  23  Hudovernik Urban
  31  Kern Luka
  66  Zupančič Rok
  99  Grubič Juhant Aleksander
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Pašagić Denis (V)
  3  Tadić Ivano
  6  Buvač David
  7  Ugljanin Alen
  9  Osmančević Anes
  10  Railić Timon (K)
  15  Mladenov David
  16  Stanojević Marko
  17  Čarman Domen
  23  Milinković Aleksa
  Rezervni igralci
  4  Bjelokapić Maj
  9  Globočnik Domen
  13  Dagarin Oliver
  18  Repar Patrik
  44  Pantelić Kristjan
  Rezervni igralci
   TRENER
   Zarica Kranj
   Gogič Milan
   SIJ Acroni Jesenice
   Džamastagič Maksud
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 0 21 - Sokol Lovro (11')
   SIJ Acroni Jesenice
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    4 - Bjelokapić Maj (61')
    66 - Zupančič Rok (62')
   SIJ Acroni Jesenice
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   SIJ Acroni Jesenice
    23 - Milinković Aleksa (60')
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  36'     9 - Globočnik Domen
       8 - Ilisić David
  36'     13 - Dagarin Oliver
       6 - Bokal Šter Lan
  36'     44 - Pantelić Kristjan
       21 - Sokol Lovro
  36'     18 - Repar Patrik
       31 - Kern Luka
  42'     4 - Bjelokapić Maj
       99 - Grubič Juhant Aleksander
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan