align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 9. krog 20.10.19
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Preddvor-Visoko 9 : 0 (4 : 0)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 35
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Deljanin Emir
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  3  Grabnar Luka
  4  Geiger Nal
  5  Pelicon Maj
  7  Stamenkovski Pavel
  10  Novak Ivan (K)
  11  Trdina Martin
  15  Štravs Luka
  17  Križaj Žiga
  18  Medved Tjaš
  19  Velikovrh Ožbej
   Preddvor-Visoko
Priimek in ime
  6  Mijatović Daniel
  9  Žibert Žiga
  10  Križaj Lenart
  12  Grilc Bine (V)
  13  Valjavec Gašper
  14  Lipavic Lan
  17  Ojsteršek Žan (K)
  18  Jenko Maj
  19  Čebulj Jan
  23  Prestor Jošt
  24  Sitar Jakob
  Rezervni igralci
  2  Hribernik Bine
  6  Vrabec Matevž
  14  Zadravec Naj
  Rezervni igralci
  1  Bojc Matej (V)
  22  Durkov Gašper
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   Preddvor-Visoko
   Pavlič Gregor
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 7 - Stamenkovski Pavel (16')
   2 : 0 10 - Novak Ivan (19')
   3 : 0 7 - Stamenkovski Pavel (22')
   4 : 0 15 - Štravs Luka (30')
   5 : 0 19 - Velikovrh Ožbej (44')
   6 : 0 17 - Križaj Žiga (47')
   7 : 0 17 - Križaj Žiga (52')
   8 : 0 17 - Križaj Žiga (59')
   9 : 0 10 - Novak Ivan (62') 11m
   Preddvor-Visoko
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
   Preddvor-Visoko
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Preddvor-Visoko
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Zadravec Naj
       4 - Geiger Nal
  41'     2 - Hribernik Bine
       3 - Grabnar Luka
  41'     6 - Vrabec Matevž
       18 - Medved Tjaš
   Preddvor-Visoko
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Bojc Matej
       13 - Valjavec Gašper
  52'     22 - Durkov Gašper
       10 - Križaj Lenart
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan