align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 10. krog 24.10.19
   TEKMA: Preddvor-Visoko - Sava Kranj 0 : 4 (0 : 3)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Buzadžija Bojan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor-Visoko
Priimek in ime
  1  Bojc Matej (V)
  6  Mijatović Daniel
  9  Žibert Žiga
  12  Grilc Bine
  13  Valjavec Gašper
  14  Lipavic Lan
  16  Zaplotnik Luka
  17  Ojsteršek Žan (K)
  18  Jenko Maj
  23  Prestor Jošt
  24  Sitar Jakob
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Perkman Bert (V)
  4  Maček Maks
  6  Klinkon Anžej
  7  Tadić Jaka
  8  Gogić Tijan
  9  Duraković Aleksander (K)
  10  Dokl Nejc
  15  Kukolaj Dorijan
  19  Korać Anes
  21  Gnjatović Marko
  47  Petkovski Filip
  Rezervni igralci
  22  Durkov Gašper
  Rezervni igralci
  0  Petrič Tim (V)
  2  Rant Jaka
  5  Šmitran Savo
  11  Nikolić Uroš
  13  Spasovski David
  14  Velov Nik
  36  Dvojmoč Tjaš
   TRENER
   Preddvor-Visoko
   Pavlič Gregor
   Sava Kranj
   Vujović Miodrag
   STRELCI
   Preddvor-Visoko
   Sava Kranj
   0 : 1 10 - Dokl Nejc (17')
   0 : 2 21 - Gnjatović Marko (20')
   0 : 3 9 - Duraković Aleksander (32')
   0 : 4 5 - Šmitran Savo (57')
   OPOMINJANI
   Preddvor-Visoko
    14 - Lipavic Lan (45')
   Sava Kranj
    21 - Gnjatović Marko (22')
   IZKLJUČENI
   Preddvor-Visoko
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Preddvor-Visoko
  Minuta  Igralec
  36'     22 - Durkov Gašper
       13 - Valjavec Gašper
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  40'     14 - Velov Nik
       4 - Maček Maks
  45'     13 - Spasovski David
       21 - Gnjatović Marko
  48'     5 - Šmitran Savo
       7 - Tadić Jaka
  49'     11 - Nikolić Uroš
       15 - Kukolaj Dorijan
  65'     36 - Dvojmoč Tjaš
       19 - Korać Anes
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan