align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 10. krog 24.10.19
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Škofja Loka-Medvode 0 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Markež Aljoša
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Pašagić Denis (V,K)
  3  Tadić Ivano
  4  Huseinbašić Adis
  6  Buvač David
  7  Ugljanin Alen
  9  Osmančević Anes
  10  Varcar Enis
  11  Kerić Dino
  16  Stanojević Marko
  17  Čarman Domen
  18  Murić Sandin
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  3  Grabnar Luka
  4  Geiger Nal
  5  Pelicon Maj
  6  Vrabec Matevž
  8  Velikovrh Ožbej
  10  Novak Ivan
  11  Trdina Martin
  15  Štravs Luka
  17  Križaj Žiga
  18  Medved Tjaš
  Rezervni igralci
  5  Omerdić Haris
  12  Ibrahimović Anes
  Rezervni igralci
  2  Hribernik Bine
  7  Stamenkovski Pavel
  14  Zadravec Naj
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Džamastagič Maksud
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 17 - Križaj Žiga (1')
   0 : 2 10 - Novak Ivan (30')
   0 : 3 10 - Novak Ivan (50')
   0 : 4 17 - Križaj Žiga (64')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    16 - Stanojević Marko (64')
   Škofja Loka-Medvode
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  41'     5 - Omerdić Haris
       4 - Huseinbašić Adis
  58'     12 - Ibrahimović Anes
       1 - Pašagić Denis
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  36'     14 - Zadravec Naj
       18 - Medved Tjaš
  42'     2 - Hribernik Bine
       8 - Velikovrh Ožbej
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan