align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 10. krog 24.10.19
   TEKMA: Triglav Domplan - Šenčur 3 : 2 (2 : 2)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Pahulje Erazem
   1. pomočnik: Deljanin Emir
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  2  Oman Ambrož
  5  Kryeziu Edison
  10  Thaler Aljaž
  12  Dovžan Jaka (V)
  13  Stojanov Sergej
  20  Primožič Žan
  22  Dašić Vasilije
  28  Kovačević Žan
  30  Radosavljević Stefan (K)
  37  Habjan Vall
  38  Papler Anej
   Šenčur
Priimek in ime
  5  Šuler Anej
  7  Grohar Nik
  8  Ančimer Nik
  13  Rekelj Žiga (K)
  14  Korenjak Val
  17  Globočnik Jaka
  18  Turuk Patrik
  20  Hvasti Matic
  24  Jaklič Urh
  44  Beton Jaka (V)
  88  Lepoša Nace
  Rezervni igralci
  1  Fadul Abdalla Idris (V)
  6  Xhekiqi Ardit
  7  Torkar Matic
  8  Bajazet Veno
  9  Kveder Val
  25  Lakner Loris
  39  Čatak Din
  Rezervni igralci
  3  Šimnovec Ambrož
  6  Strojan Šporar Jošt
  11  Savinšek Jaka
  23  Repič Bor
  29  Rihtaršič Maks
  30  Korenjak Andraž
  99  Balantič Ožbej (V)
   TRENER
   Triglav Domplan
   Pušavec Miha
   Šenčur
   Pešić Milan
   STRELCI
   Triglav Domplan
   1 : 1 28 - Kovačević Žan (8')
   2 : 2 20 - Primožič Žan (34')
   3 : 2 39 - Čatak Din (50') 11m
   Šenčur
   0 : 1 88 - Lepoša Nace (2')
   1 : 2 8 - Ančimer Nik (30')
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan
    22 - Dašić Vasilije (34')
   Šenčur
    24 - Jaklič Urh (48')
    30 - Korenjak Andraž (56')
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan
   Šenčur
   MENJAVE
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  36'     39 - Čatak Din
       22 - Dašić Vasilije
  47'     8 - Bajazet Veno
       28 - Kovačević Žan
  58'     25 - Lakner Loris
       10 - Thaler Aljaž
  65'     9 - Kveder Val
       20 - Primožič Žan
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  24'     30 - Korenjak Andraž
       18 - Turuk Patrik
  40'     3 - Šimnovec Ambrož
       20 - Hvasti Matic
  47'     6 - Strojan Šporar Jošt
       8 - Ančimer Nik
  47'     29 - Rihtaršič Maks
       14 - Korenjak Val
  62'     23 - Repič Bor
       17 - Globočnik Jaka
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan