align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 10. krog 24.10.19
   TEKMA: Tržič 2012 - Žiri 1 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Križe - Nogometno igrišče Križe-Tržič    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Črček Andraž
   1. pomočnik: Zupanc Andraž
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Tržič 2012
Priimek in ime
  1  Štular Matic (V)
  5  Ravnihar Tim
  7  Hadžić Alen
  8  Erman Aljaž
  9  Lunar Pavel
  10  Zupan Cleo
  11  Boncelj David
  13  Slabe Matic
  18  Kukovič Urban (K)
  21  Aljančič Klemen
  23  Mladenovski Žan
   Žiri
Priimek in ime
  3  Sedej Tomaž
  4  Kopač Anže
  5  Filipič Maks
  6  Demšar Anže (K)
  8  Jereb Anže
  9  Hren Vid
  10  Trček Jakob
  12  Jurca Tilen (V)
  13  Kumer Matic
  14  Klemenčič Ožbolt
  17  Vehar Menegatti Lenart
  Rezervni igralci
  12  Kozamernik Lars (V)
  15  Pucelj Andraž
  16  Vogelnik Gašper
  Rezervni igralci
  2  Filipič Erazem
  7  Peternelj Jakob
  11  Trček Marcel
  15  Bogataj Maks
  16  Padežnik Jaka
   TRENER
   Tržič 2012
   Novković Žarko
   Žiri
   Peternelj Ludvik
   STRELCI
   Tržič 2012
   1 : 3 10 - Zupan Cleo (63') 11m
   Žiri
   0 : 1 9 - Hren Vid (35')
   0 : 2 2 - Filipič Erazem (53')
   0 : 3 10 - Trček Jakob (54')
   1 : 4 10 - Trček Jakob (65')
   OPOMINJANI
   Tržič 2012
   Žiri
    3 - Sedej Tomaž (62')
   IZKLJUČENI
   Tržič 2012
   Žiri
   MENJAVE
   Tržič 2012
  Minuta  Igralec
  47'     15 - Pucelj Andraž
       11 - Boncelj David
  58'     12 - Kozamernik Lars
       1 - Štular Matic
  65'     16 - Vogelnik Gašper
       18 - Kukovič Urban
   Žiri
  Minuta  Igralec
  41'     2 - Filipič Erazem
       13 - Kumer Matic
  52'     16 - Padežnik Jaka
       5 - Filipič Maks
  57'     11 - Trček Marcel
       9 - Hren Vid
  58'     7 - Peternelj Jakob
       17 - Vehar Menegatti Lenart
  66'     15 - Bogataj Maks
       10 - Trček Jakob
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan