align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 10. krog 24.10.19
   TEKMA: Bitnje-Britof - Zarica Kranj 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Radosavljević Alex
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bitnje-Britof
Priimek in ime
  8  Udovč Rok
  10  Stojko Luka
  14  Miklavčič Miha
  43  Tine Cuznar
  44  Tešar Kmetec Anže
  48  Šifrer Nejc (K)
  50  Kristjan Špiler
  52  Hafner Maks
  53  Kranjc Peter
  54  Sajovic Tin
  99  Žibert Jaka (V)
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Jenko Žan (V)
  5  Bajželj Domen
  7  Zupančič Urh
  8  Ilisić David (K)
  9  Globočnik Domen
  12  Božnar Nejc
  14  Šarić Nedim
  21  Sokol Lovro
  33  Rakovec Maj
  66  Zupančič Rok
  99  Grubič Juhant Aleksander
  Rezervni igralci
  3  Cvetan Marcel
  4  Šifrer Blaž
  9  Sajovic Lan
  11  Gogala Tit
  15  Denis Geringer
  55  Košir David
  Rezervni igralci
  0  Gogić David (V)
  3  Kovačič Domen
  11  Feldin Sven
  13  Dagarin Oliver
  17  Bogataj Luka
  23  Hudovernik Urban
   TRENER
   Bitnje-Britof
   Jerina Matic
   Zarica Kranj
   Gogič Milan
   STRELCI
   Bitnje-Britof
   1 : 0 48 - Šifrer Nejc (2')
   2 : 0 48 - Šifrer Nejc (54')
   3 : 0 50 - Kristjan Špiler (67')
   Zarica Kranj
   OPOMINJANI
   Bitnje-Britof
   Zarica Kranj
   IZKLJUČENI
   Bitnje-Britof
   Zarica Kranj
   MENJAVE
   Bitnje-Britof
  Minuta  Igralec
  37'     4 - Šifrer Blaž
       14 - Miklavčič Miha
  47'     9 - Sajovic Lan
       44 - Tešar Kmetec Anže
  54'     15 - Denis Geringer
       8 - Udovč Rok
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  36'     3 - Kovačič Domen
       99 - Grubič Juhant Aleksander
  36'     23 - Hudovernik Urban
       66 - Zupančič Rok
  36'     13 - Dagarin Oliver
       9 - Globočnik Domen
  41'     11 - Feldin Sven
       5 - Bajželj Domen
  57'     17 - Bogataj Luka
       14 - Šarić Nedim
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan