align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 10. krog 24.10.19
   TEKMA: Šenčur U14 - Šobec Lesce 2 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Bukovec Matic
   1. pomočnik: Šoštarič Urban
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur U14
Priimek in ime
  5  Gorgiev David
  6  Podjed Rok
  10  Schenk Dominik
  11  Jesenovec Jure
  12  Čebulj Nik (V)
  13  Janc Lovro Gal
  17  Bele Mark
  18  Naglič Jakob (K)
  20  Oselj Žiga
  21  Pori Maks
  25  Roblek Luka
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  1  Mežnarec Matej (V)
  3  Humerca Jakob
  4  Svetelj Andraž
  5  Dermota Matevž (K)
  6  Cenček Jaka
  8  Hribernik Jonatan
  9  Golub Mitja
  11  Hajzeri Roberto
  13  Koman Jan
  17  Milovanović Nik
  20  Mesojedec Erzin Marti
  Rezervni igralci
  1  Štupica Gašper (V)
  8  Jesenovec Jošt
  14  Dolenec Nejc
  16  Ajdovec Andraž
  22  Draksler Rok
  23  Pesko Tin Lan
  Rezervni igralci
  14  Kobal Nikki
   TRENER
   Šenčur U14
   Markič Luka
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   Šenčur U14
   1 : 1 14 - Dolenec Nejc (45')
   2 : 2 21 - Pori Maks (71')
   Šobec Lesce
   0 : 1 5 - Dermota Matevž (14')
   1 : 2 5 - Dermota Matevž (60')
   OPOMINJANI
   Šenčur U14
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   Šenčur U14
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Dolenec Nejc
       11 - Jesenovec Jure
  41'     8 - Jesenovec Jošt
       25 - Roblek Luka
  53'     16 - Ajdovec Andraž
       6 - Podjed Rok
  67'     22 - Draksler Rok
       13 - Janc Lovro Gal
  67'     23 - Pesko Tin Lan
       10 - Schenk Dominik
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  67'     14 - Kobal Nikki
       13 - Koman Jan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan