align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 10. krog 24.10.19
   TEKMA: Triglav Podgorje - Bled 6 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Brezar Davor
   1. pomočnik: Damjanović Miralem
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  6  Kukavica Inas
  10  Tofaj Nikola
  11  Glogovčan Jernej
  13  Istenič Tim
  15  Bergant Bor
  16  Radiković Luka
  17  Rajlić Ognjen
  19  Jemec Blaž
  20  Varmaz Plava Tian (K)
  23  Vasić Tijan (V)
  66  Breznik Vid
   Bled
Priimek in ime
  1  Papler Nik (V)
  3  Rozman Jakob
  5  Horvat Jaka (K)
  6  Romih Soklič Martin
  7  Zupan Tadej Daniel
  9  Brus Tjaša
  10  Dasović Ravnik Gala
  11  Šmid Jan
  13  Muminović Ajid
  14  Fajan Luka
  15  Pavlin Tadej
  Rezervni igralci
  1  Čadež Anže (V)
  4  Beljkaš Maksim Vid
  7  Blagojević May
  14  Tomše Gal
  99  Saloski Sefer
  Rezervni igralci
  8  Plemelj Tian
   TRENER
   Triglav Podgorje
   Bergant Gregor
   Bled
   Blažič Jernej
   STRELCI
   Triglav Podgorje
   1 : 0 16 - Radiković Luka (29')
   2 : 0 15 - Bergant Bor (35')
   3 : 0 16 - Radiković Luka (36')
   4 : 0 6 - Kukavica Inas (50')
   5 : 0 6 - Kukavica Inas (53')
   6 : 0 4 - Beljkaš Maksim Vid (62')
   Bled
   6 : 1 7 - Zupan Tadej Daniel (70')
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje
   Bled
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje
   Bled
   MENJAVE
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Čadež Anže
       23 - Vasić Tijan
  40'     99 - Saloski Sefer
       15 - Bergant Bor
  50'     14 - Tomše Gal
       16 - Radiković Luka
  50'     4 - Beljkaš Maksim Vid
       10 - Tofaj Nikola
  52'     7 - Blagojević May
       11 - Glogovčan Jernej
   Bled
  Minuta  Igralec
  28'     8 - Plemelj Tian
       6 - Romih Soklič Martin
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan