align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 11. krog 03.11.19
   TEKMA: Škofja Loka-Medvode - Bitnje-Britof 4 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Sveti Duh - Igrišče Gorajte, Sv.Duh - Virmaše    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Blatnik Just
   1. pomočnik: Zupanc Andraž
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  2  Hribernik Bine
  3  Grabnar Luka
  4  Geiger Nal
  5  Pelicon Maj
  6  Vrabec Matevž
  7  Stamenkovski Pavel
  10  Novak Ivan (K)
  11  Trdina Martin
  15  Štravs Luka
  18  Medved Tjaš
   Bitnje-Britof
Priimek in ime
  3  Cvetan Marcel
  4  Šifrer Blaž
  8  Udovč Rok
  10  Stojko Luka
  44  Tešar Kmetec Anže
  48  Šifrer Nejc (K)
  50  Kristjan Špiler
  52  Hafner Maks
  53  Kranjc Peter
  54  Sajovic Tin
  99  Žibert Jaka (V)
  Rezervni igralci
  8  Jež Gal
  13  Beganović Haris
  14  Zadravec Naj
  19  Kokalj Matic
  Rezervni igralci
  9  Sajovic Lan
  11  Gogala Tit
  14  Miklavčič Miha
  15  Denis Geringer
  55  Košir David
   TRENER
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   Bitnje-Britof
   Jerina Matic
   STRELCI
   Škofja Loka-Medvode
   1 : 0 7 - Stamenkovski Pavel (12')
   2 : 0 7 - Stamenkovski Pavel (18')
   3 : 0 7 - Stamenkovski Pavel (43')
   4 : 0 10 - Novak Ivan (60')
   Bitnje-Britof
   OPOMINJANI
   Škofja Loka-Medvode
   Bitnje-Britof
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka-Medvode
   Bitnje-Britof
   MENJAVE
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  40'     8 - Jež Gal
       18 - Medved Tjaš
  40'     14 - Zadravec Naj
       6 - Vrabec Matevž
  40'     19 - Kokalj Matic
       2 - Hribernik Bine
  46'     13 - Beganović Haris
       3 - Grabnar Luka
   Bitnje-Britof
  Minuta  Igralec
  40'     14 - Miklavčič Miha
       54 - Sajovic Tin
  46'     11 - Gogala Tit
       4 - Šifrer Blaž
  50'     9 - Sajovic Lan
       8 - Udovč Rok
  58'     15 - Denis Geringer
       10 - Stojko Luka
  60'     55 - Košir David
       50 - Kristjan Špiler
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan