align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 11. krog 03.11.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Preddvor-Visoko 2 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Markež Aljoša
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  2  Mesojedec Erzin Marti
  3  Zupan Jan
  4  Svetelj Andraž
  5  Dermota Matevž (K)
  6  Cenček Jaka
  7  Ikač Predrag
  8  Hribernik Jonatan
  9  Golub Mitja
  10  Milovanović Nik
  11  Hajzeri Roberto
  12  Kobal Nikki (V)
   Preddvor-Visoko
Priimek in ime
  1  Bojc Matej (V)
  2  Volčjak Jernej
  5  Čebulj Jan
  9  Jenko Maj
  10  Grilc Bine
  11  Zaplotnik Luka
  13  Ojsteršek Žan (K)
  16  Žibert Žiga
  17  Valjavec Gašper
  19  Sitar Jakob
  28  Mijatović Daniel
  Rezervni igralci
  1  Rupel Jernej
  14  Mežnarec Matej
  15  Koman Jan
  16  Svetina Tim
  Rezervni igralci
  21  Križaj Lenart
   TRENER
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   Preddvor-Visoko
   Perne Luka
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 10 - Milovanović Nik (50') 11m
   2 : 0 2 - Mesojedec Erzin Marti (66')
   Preddvor-Visoko
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
    5 - Dermota Matevž (65')
   Preddvor-Visoko
    11 - Zaplotnik Luka (45')
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Preddvor-Visoko
   MENJAVE
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  60'     16 - Svetina Tim
       8 - Hribernik Jonatan
  68'     1 - Rupel Jernej
       12 - Kobal Nikki
  68'     14 - Mežnarec Matej
       2 - Mesojedec Erzin Marti
   Preddvor-Visoko
  Minuta  Igralec
  52'     21 - Križaj Lenart
       17 - Valjavec Gašper
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan