align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 11. krog 03.11.19
   TEKMA: Šenčur - Tržič 2012 6 : 0 (3 : 0)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Bukovec Matic
   1. pomočnik: Vesel Matic
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  3  Šimnovec Ambrož
  5  Šuler Anej
  7  Grohar Nik
  8  Ančimer Nik
  13  Rekelj Žiga (K)
  14  Korenjak Val
  20  Hvasti Matic
  23  Repič Bor
  29  Rihtaršič Maks
  88  Lepoša Nace
  99  Balantič Ožbej (V)
   Tržič 2012
Priimek in ime
  1  Štular Matic (V)
  5  Ravnihar Tim
  7  Hadžić Alen
  8  Erman Aljaž
  9  Lunar Pavel
  10  Zupan Cleo
  11  Boncelj David
  13  Slabe Matic
  18  Kukovič Urban (K)
  21  Aljančič Klemen
  23  Mladenovski Žan
  Rezervni igralci
  11  Savinšek Jaka
  24  Jaklič Urh
  30  Korenjak Andraž
  44  Beton Jaka
  77  Kijamet Daris
  Rezervni igralci
  3  Žumer Jakob
  15  Pucelj Andraž
   TRENER
   Šenčur
   Pešić Milan
   Tržič 2012
   Novković Žarko
   STRELCI
   Šenčur
   1 : 0 7 - Grohar Nik (9')
   2 : 0 23 - Repič Bor (16')
   3 : 0 7 - Grohar Nik (19')
   4 : 0 88 - Lepoša Nace (54')
   5 : 0 3 - Šimnovec Ambrož (56')
   6 : 0 77 - Kijamet Daris (63')
   Tržič 2012
   OPOMINJANI
   Šenčur
   Tržič 2012
    13 - Slabe Matic (18')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Tržič 2012
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  40'     11 - Savinšek Jaka
       8 - Ančimer Nik
  40'     24 - Jaklič Urh
       20 - Hvasti Matic
  40'     30 - Korenjak Andraž
       7 - Grohar Nik
  40'     44 - Beton Jaka
       99 - Balantič Ožbej
  40'     77 - Kijamet Daris
       23 - Repič Bor
   Tržič 2012
  Minuta  Igralec
  31'     15 - Pucelj Andraž
       23 - Mladenovski Žan
  31'     3 - Žumer Jakob
       11 - Boncelj David
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan