align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 11. krog 03.11.19
   TEKMA: Bled - Triglav Domplan 1 : 3 (1 : 0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec, Bled    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Jošt Nik
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled
Priimek in ime
  1  Papler Nik (V)
  6  Zupančič Blaž
  7  Zupan Tadej Daniel
  8  Rozman Jakob
  9  Hrobat Plemelj Aljaž
  10  Dasović Ravnik Gala
  11  Šmid Jan
  13  Fajan Luka
  14  Pavlin Tadej
  17  Muminović Ajid
  21  Horvat Jaka (K)
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  1  Fadul Adam Idris (V)
  2  Oman Ambrož
  5  Kryeziu Edison
  10  Thaler Aljaž
  13  Stojanov Sergej
  22  Dašić Vasilije
  24  Pretnar Samo
  30  Radosavljević Stefan (K)
  37  Habjan Vall
  38  Papler Anej
  39  Čatak Din
  Rezervni igralci
  15  Šolar Jakob
  Rezervni igralci
  6  Špernjak Nik
  7  Bajazet Veno
  9  Torkar Matic
  12  Dovžan Jaka (V)
  14  Kveder Val
  25  Lakner Loris
   TRENER
   Bled
   Blažič Jernej
   Triglav Domplan
   Pušavec Miha
   STRELCI
   Bled
   1 : 0 6 - Zupančič Blaž (12')
   Triglav Domplan
   1 : 1 38 - Papler Anej (50')
   1 : 2 13 - Stojanov Sergej (54')
   1 : 3 24 - Pretnar Samo (69')
   OPOMINJANI
   Bled
    9 - Hrobat Plemelj Aljaž (70')
   Triglav Domplan
    13 - Stojanov Sergej (61')
   IZKLJUČENI
   Bled
   Triglav Domplan
    13 - Stojanov Sergej (67')
   MENJAVE
   Bled
  Minuta  Igralec
  56'     15 - Šolar Jakob
       13 - Fajan Luka
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  36'     7 - Bajazet Veno
       10 - Thaler Aljaž
  36'     25 - Lakner Loris
       37 - Habjan Vall
  56'     6 - Špernjak Nik
       39 - Čatak Din
  60'     9 - Torkar Matic
       22 - Dašić Vasilije
  63'     14 - Kveder Val
       30 - Radosavljević Stefan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan