align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 11. krog 03.11.19
   TEKMA: Zarica Kranj - Triglav Podgorje 0 : 5 (0 : 0)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Zupan Žiga
   1. pomočnik: Deljanin Emir
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Jenko Žan (V)
  3  Kovačič Domen
  4  Bjelokapić Maj
  5  Bajželj Domen
  6  Bokal Šter Lan
  8  Ilisić David (K)
  9  Globočnik Domen
  11  Feldin Sven
  12  Božnar Nejc
  23  Hudovernik Urban
  99  Grubič Juhant Aleksander
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  1  Čadež Anže (V)
  4  Beljkaš Maksim Vid
  6  Kukavica Inas
  7  Blagojević May
  11  Glogovčan Jernej
  13  Istenič Tim
  15  Bergant Bor
  17  Rajlić Ognjen
  19  Jemec Blaž (K)
  20  Varmaz Plava Tian
  66  Breznik Vid
  Rezervni igralci
  0  Gogić David (V)
  10  Vrhovnik Luka
  Rezervni igralci
  3  Kuhar Nejc
  14  Tomše Gal
  16  Radiković Luka
  23  Vasić Tijan (V)
  99  Saloski Sefer
   TRENER
   Zarica Kranj
   Gogič Milan
   Triglav Podgorje
   Bergant Gregor
   STRELCI
   Zarica Kranj
   Triglav Podgorje
   0 : 1 6 - Kukavica Inas (45')
   0 : 2 19 - Jemec Blaž (68')
   0 : 3 20 - Varmaz Plava Tian (72')
   0 : 4 99 - Saloski Sefer (73')
   0 : 5 13 - Istenič Tim (75')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    10 - Vrhovnik Luka (58')
    11 - Feldin Sven (59')
   Triglav Podgorje
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Triglav Podgorje
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  36'     10 - Vrhovnik Luka
       4 - Bjelokapić Maj
  36'     0 - Gogić David
       1 - Jenko Žan
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  36'     23 - Vasić Tijan
       1 - Čadež Anže
  40'     99 - Saloski Sefer
       15 - Bergant Bor
  40'     16 - Radiković Luka
       4 - Beljkaš Maksim Vid
  42'     3 - Kuhar Nejc
       7 - Blagojević May
  42'     14 - Tomše Gal
       17 - Rajlić Ognjen
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan