align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 11. krog 03.11.19
   TEKMA: Žiri - Šenčur U14 4 : 2 (0 : 2)
   Kraj: Žiri - Stadion Polje Žiri    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Logar Tadej
   1. pomočnik: Bohinc Urban
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Žiri
Priimek in ime
  1  Jurca Tilen (V)
  3  Sedej Tomaž
  5  Filipič Maks
  6  Demšar Anže
  8  Jereb Anže
  9  Hren Vid
  13  Kumer Matic
  14  Klemenčič Ožbolt (K)
  15  Bizjak Nika
  16  Kunc Žiga
  17  Vehar Menegatti Lenart
   Šenčur U14
Priimek in ime
  5  Gorgiev David
  6  Podjed Rok
  10  Schenk Dominik
  11  Jesenovec Jure
  12  Čebulj Nik (V)
  13  Janc Lovro Gal
  16  Ajdovec Andraž
  18  Naglič Jakob (K)
  20  Oselj Žiga
  21  Pori Maks
  25  Roblek Luka
  Rezervni igralci
  2  Ušeničnik Urban
  4  Padežnik Jaka
  7  Peternelj Jakob
  10  Filipič Tevž
  11  Filipič Erazem
  12  Trček Marcel
  Rezervni igralci
  7  Ajdovec Jaka
  8  Jesenovec Jošt
  14  Dolenec Nejc
  17  Bele Mark
  23  Pesko Tin Lan
   TRENER
   Žiri
   Peternelj Ludvik
   Šenčur U14
   Markič Luka
   STRELCI
   Žiri
   1 : 2 17 - Vehar Menegatti Lenart (37')
   2 : 2 9 - Hren Vid (45')
   3 : 2 5 - Filipič Maks (48')
   4 : 2 2 - Ušeničnik Urban (63')
   Šenčur U14
   0 : 1 21 - Pori Maks (15')
   0 : 2 11 - Jesenovec Jure (33')
   OPOMINJANI
   Žiri
    5 - Filipič Maks (50')
   Šenčur U14
   IZKLJUČENI
   Žiri
   Šenčur U14
   MENJAVE
   Žiri
  Minuta  Igralec
  50'     2 - Ušeničnik Urban
       9 - Hren Vid
  60'     7 - Peternelj Jakob
       14 - Klemenčič Ožbolt
  60'     4 - Padežnik Jaka
       5 - Filipič Maks
  70'     10 - Filipič Tevž
       13 - Kumer Matic
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  36'     23 - Pesko Tin Lan
       21 - Pori Maks
  60'     8 - Jesenovec Jošt
       20 - Oselj Žiga
  60'     7 - Ajdovec Jaka
       11 - Jesenovec Jure
  66'     14 - Dolenec Nejc
       25 - Roblek Luka
  70'     17 - Bele Mark
       6 - Podjed Rok
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan