align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 11. krog 07.11.19
   TEKMA: Sava Kranj - SIJ Acroni Jesenice 1 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice, UT    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Rebec Jan
   1. pomočnik: Por Jakob
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime
  1  Perkman Bert (V)
  6  Klinkon Anžej
  7  Tadić Jaka
  8  Gogić Tijan
  9  Zupanc Tomaž
  10  Dokl Nejc
  15  Kukolaj Dorijan
  19  Korać Anes
  36  Gnjatović Marko
  41  Petkovski Filip
  47  Duraković Aleksander (K)
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Pašagić Denis (V,K)
  3  Tadić Ivano
  6  Buvač David
  7  Ugljanin Alen
  9  Osmančević Anes
  10  Railić Timon
  11  Varcar Enis
  13  Čarman Domen
  15  Kerić Dino
  16  Stanojević Marko
  18  Murić Sandin
  Rezervni igralci
  2  Rant Jaka
  3  Šmitran Savo
  11  Nikolić Uroš
  12  Mehani Albert (V)
  13  Velov Nik
  14  Spasovski David
  21  Maček Maks
  Rezervni igralci
  12  Ibrahimović Anes (V)
   TRENER
   Sava Kranj
   Vujović Miodrag
   SIJ Acroni Jesenice
   Džamastagič Maksud
   STRELCI
   Sava Kranj
   0 : 2 9 - Zupanc Tomaž (44') AG
   1 : 2 19 - Korać Anes (46')
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 1 7 - Ugljanin Alen (14')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    41 - Petkovski Filip (42')
   SIJ Acroni Jesenice
    15 - Kerić Dino (65')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   SIJ Acroni Jesenice
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  50'     11 - Nikolić Uroš
       7 - Tadić Jaka
  50'     13 - Velov Nik
       15 - Kukolaj Dorijan
  60'     3 - Šmitran Savo
       36 - Gnjatović Marko
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
13. krog 09.11.19
Kočevje : Žiri 0 : 2
TKK Tolmin : Primorje 0 : 1
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 4 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 0 : 1
Sava Kranj : Ilirija 1911 3 : 1
Elta Izola : Tinex Šenčur 2 : 0
Fama Vipava : Adria 1 : 0
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan