align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 12. krog 09.11.19
   TEKMA: Triglav Podgorje - Škofja Loka-Medvode 1 : 6 (0 : 3)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Dobnikar Tilen
   1. pomočnik: Jošt Nik
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  6  Kukavica Inas
  10  Tofaj Nikola
  11  Glogovčan Jernej
  13  Istenič Tim
  15  Bergant Bor
  16  Radiković Luka
  17  Rajlić Ognjen
  19  Jemec Blaž
  20  Varmaz Plava Tian (K)
  23  Vasić Tijan (V)
  66  Breznik Vid
   Škofja Loka-Medvode
Priimek in ime
  1  Vrhunec Urban (V)
  3  Grabnar Luka
  4  Geiger Nal
  5  Pelicon Maj
  6  Vrabec Matevž
  7  Stamenkovski Pavel
  8  Jež Gal
  9  Velikovrh Ožbej
  10  Novak Ivan (K)
  11  Trdina Martin
  15  Štravs Luka
  Rezervni igralci
  1  Čadež Anže (V)
  4  Beljkaš Maksim Vid
  7  Blagojević May
  14  Tomše Gal
  99  Saloski Sefer
  Rezervni igralci
  2  Hribernik Bine
  14  Zadravec Naj
  19  Kokalj Matic
   TRENER
   Triglav Podgorje
   Bergant Gregor
   Škofja Loka-Medvode
   Vukovič Dejan
   STRELCI
   Triglav Podgorje
   1 : 4 20 - Varmaz Plava Tian (50')
   Škofja Loka-Medvode
   0 : 1 7 - Stamenkovski Pavel (15')
   0 : 2 3 - Grabnar Luka (30')
   0 : 3 7 - Stamenkovski Pavel (35')
   0 : 4 7 - Stamenkovski Pavel (37')
   1 : 5 7 - Stamenkovski Pavel (54')
   1 : 6 11 - Trdina Martin (70')
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje
   Škofja Loka-Medvode
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje
   Škofja Loka-Medvode
   MENJAVE
   Triglav Podgorje
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Čadež Anže
       23 - Vasić Tijan
  40'     4 - Beljkaš Maksim Vid
       16 - Radiković Luka
  45'     99 - Saloski Sefer
       15 - Bergant Bor
  48'     14 - Tomše Gal
       13 - Istenič Tim
  54'     7 - Blagojević May
       17 - Rajlić Ognjen
   Škofja Loka-Medvode
  Minuta  Igralec
  42'     14 - Zadravec Naj
       6 - Vrabec Matevž
  42'     19 - Kokalj Matic
       9 - Velikovrh Ožbej
  42'     2 - Hribernik Bine
       8 - Jež Gal
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan