align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 12. krog 09.11.19
   TEKMA: Šenčur U14 - Šenčur 0 : 5 (0 : 2)
   Kraj: Hrastje - Igrišče Hrastje    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Pahulje Erazem
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur U14
Priimek in ime
  5  Gorgiev David
  10  Schenk Dominik
  11  Jesenovec Jure
  12  Čebulj Nik (V)
  13  Janc Lovro Gal
  16  Ajdovec Andraž
  17  Bele Mark
  18  Naglič Jakob (K)
  20  Oselj Žiga
  21  Pori Maks
  25  Roblek Luka
   Šenčur
Priimek in ime
  3  Šimnovec Ambrož
  5  Šuler Anej
  7  Grohar Nik
  8  Ančimer Nik
  13  Rekelj Žiga (K)
  18  Turuk Patrik
  20  Hvasti Matic
  23  Repič Bor
  29  Rihtaršič Maks
  88  Lepoša Nace
  99  Balantič Ožbej (V)
  Rezervni igralci
  1  Fritz Tadej (V)
  6  Podjed Rok
  8  Jesenovec Jošt
  9  Ajdovec Jaka
  14  Dolenec Nejc
  22  Draksler Rok
  23  Pesko Tin Lan
  Rezervni igralci
  6  Strojan Šporar Jošt
  17  Globočnik Jaka
  24  Jaklič Urh
  30  Korenjak Andraž
  44  Beton Jaka (V)
   TRENER
   Šenčur U14
   Markič Luka
   Šenčur
   Pešić Milan
   STRELCI
   Šenčur U14
   Šenčur
   0 : 1 20 - Hvasti Matic (5') 11m
   0 : 2 20 - Hvasti Matic (31') 11m
   0 : 3 8 - Ančimer Nik (38')
   0 : 4 7 - Grohar Nik (45')
   0 : 5 88 - Lepoša Nace (47')
   OPOMINJANI
   Šenčur U14
   Šenčur
   IZKLJUČENI
   Šenčur U14
   Šenčur
   MENJAVE
   Šenčur U14
  Minuta  Igralec
  45'     14 - Dolenec Nejc
       25 - Roblek Luka
  45'     6 - Podjed Rok
       17 - Bele Mark
  53'     22 - Draksler Rok
       16 - Ajdovec Andraž
  55'     9 - Ajdovec Jaka
       13 - Janc Lovro Gal
  55'     23 - Pesko Tin Lan
       20 - Oselj Žiga
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  43'     6 - Strojan Šporar Jošt
       23 - Repič Bor
  43'     17 - Globočnik Jaka
       8 - Ančimer Nik
  43'     44 - Beton Jaka
       99 - Balantič Ožbej
  45'     24 - Jaklič Urh
       20 - Hvasti Matic
  45'     30 - Korenjak Andraž
       18 - Turuk Patrik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan