align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 12. krog 10.11.19
   TEKMA: Triglav Domplan - Tržič 2012 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni center Kranj - igrišče z UT    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Arvaj Martin
   1. pomočnik: Šoštarič Urban
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  2  Oman Ambrož
  5  Kryeziu Edison
  12  Dovžan Jaka (V)
  17  Bajazet Veno
  22  Dašić Vasilije
  24  Pretnar Samo
  25  Lakner Loris
  30  Radosavljević Stefan
  37  Habjan Vall
  38  Papler Anej
  40  Potokar Tim
   Tržič 2012
Priimek in ime
  1  Štular Matic (V)
  5  Ravnihar Tim
  8  Erman Aljaž
  9  Lunar Pavel
  10  Zupan Cleo
  11  Boncelj David
  13  Slabe Matic
  15  Pucelj Andraž
  18  Kukovič Urban (K)
  21  Aljančič Klemen
  23  Mladenovski Žan
  Rezervni igralci
  1  Fadul Abdalla Idris (V)
  4  Radončić Adel
  16  Xhekiqi Ardit
  19  Torkar Matic
  20  Thaler Aljaž
  Rezervni igralci
  12  Uzar Tai (V)
  14  Vogelnik Gašper
  19  Žumer Jakob
   TRENER
   Triglav Domplan
   Pušavec Miha
   Tržič 2012
   Novković Žarko
   STRELCI
   Triglav Domplan
   1 : 0 40 - Potokar Tim (28') 11m
   2 : 0 38 - Papler Anej (37')
   3 : 0 40 - Potokar Tim (46')
   Tržič 2012
   OPOMINJANI
   Triglav Domplan
   Tržič 2012
   IZKLJUČENI
   Triglav Domplan
   Tržič 2012
   MENJAVE
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  31'     19 - Torkar Matic
       37 - Habjan Vall
  36'     1 - Fadul Abdalla Idris
       12 - Dovžan Jaka
  52'     20 - Thaler Aljaž
       22 - Dašić Vasilije
  57'     16 - Xhekiqi Ardit
       24 - Pretnar Samo
  58'     4 - Radončić Adel
       17 - Bajazet Veno
   Tržič 2012
  Minuta  Igralec
  15'     19 - Žumer Jakob
       11 - Boncelj David
  47'     12 - Uzar Tai
       1 - Štular Matic
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan