align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 12. krog 10.11.19
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Šobec Lesce 2 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Jesenice - Športni park Podmežakla Jesenice    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Markež Aljoša
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime
  1  Pašagić Denis (V,K)
  6  Buvač David
  7  Ugljanin Alen
  8  Silahić Benjamin
  9  Osmančević Anes
  10  Railić Timon
  11  Varcar Enis
  13  Čarman Domen
  15  Kerić Dino
  16  Stanojević Marko
  19  Mladenov David
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  2  Mesojedec Erzin Marti
  3  Zupan Jan
  4  Svetelj Andraž
  5  Dermota Matevž (K)
  6  Cenček Jaka
  7  Ikač Predrag
  8  Hribernik Jonatan
  9  Golub Mitja
  10  Milovanović Nik
  11  Hajzeri Roberto
  12  Kobal Nikki (V)
  Rezervni igralci
  3  Tadić Ivano
  4  Huseinbašić Adis
  12  Ibrahimović Anes (V)
  18  Murić Sandin
  Rezervni igralci
  1  Rupel Jernej (V)
  13  Bernik David
  14  Mežnarec Matej
  15  Humerca Jakob
  16  Svetina Tim
  17  Zupan Nik
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Džamastagič Maksud
   Šobec Lesce
   Jožef Andrej
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 16 - Stanojević Marko (9')
   2 : 0 16 - Stanojević Marko (19')
   Šobec Lesce
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šobec Lesce
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šobec Lesce
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  43'     18 - Murić Sandin
       15 - Kerić Dino
  54'     3 - Tadić Ivano
       11 - Varcar Enis
  59'     12 - Ibrahimović Anes
       1 - Pašagić Denis
  59'     4 - Huseinbašić Adis
       19 - Mladenov David
   Šobec Lesce
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Rupel Jernej
       12 - Kobal Nikki
  36'     17 - Zupan Nik
       8 - Hribernik Jonatan
  43'     15 - Humerca Jakob
       2 - Mesojedec Erzin Marti
  57'     14 - Mežnarec Matej
       10 - Milovanović Nik
  60'     13 - Bernik David
       9 - Golub Mitja
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan