align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15 2019/20
  Zapisnik: 12. krog 10.11.19
   TEKMA: Bitnje-Britof - Sava Kranj 2 : 8 (2 : 2)
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Bukovec Matic
   1. pomočnik: Radosavljević Alex
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Bitnje-Britof
Priimek in ime
  0  Kranjc Peter
  3  Cvetan Marcel
  4  Šifrer Blaž
  10  Stojko Luka
  14  Miklavčič Miha
  44  Tešar Kmetec Anže
  48  Šifrer Nejc (K)
  50  Kristjan Špiler
  52  Hafner Maks
  54  Sajovic Tin
  99  Žibert Jaka (V)
   Sava Kranj
Priimek in ime
  4  Šmrković Amin
  6  Klinkon Anžej
  7  Tadić Jaka
  8  Gogić Tijan
  9  Zupanc Tomaž
  10  Dokl Nejc
  12  Mehani Albert (V)
  14  Kukolaj Dorijan
  19  Korać Anes
  36  Gnjatović Marko
  47  Duraković Aleksander (K)
  Rezervni igralci
  8  Udovč Rok
  9  Sajovic Lan
  11  Gogala Tit
  15  Denis Geringer
  43  Tine Cuznar
  55  Košir David
  Rezervni igralci
  1  Perkman Bert (V)
  2  Rant Jaka
  3  Velov Nik
  11  Nikolić Uroš
  13  Dvojmoč Tjaš
  15  Maček Maks
  21  Spasovski David
   TRENER
   Bitnje-Britof
   Jerina Matic
   Sava Kranj
   Vujović Miodrag
   STRELCI
   Bitnje-Britof
   1 : 1 52 - Hafner Maks (17')
   2 : 1 44 - Tešar Kmetec Anže (21')
   Sava Kranj
   0 : 1 47 - Duraković Aleksander (9')
   2 : 2 9 - Zupanc Tomaž (32')
   2 : 3 9 - Zupanc Tomaž (43')
   2 : 4 10 - Dokl Nejc (44')
   2 : 5 9 - Zupanc Tomaž (46')
   2 : 6 9 - Zupanc Tomaž (49')
   2 : 7 47 - Duraković Aleksander (55') 11m
   2 : 8 11 - Nikolić Uroš (68')
   OPOMINJANI
   Bitnje-Britof
   Sava Kranj
    11 - Nikolić Uroš (62')
   IZKLJUČENI
   Bitnje-Britof
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Bitnje-Britof
  Minuta  Igralec
  42'     11 - Gogala Tit
       4 - Šifrer Blaž
  49'     8 - Udovč Rok
       3 - Cvetan Marcel
  52'     9 - Sajovic Lan
       54 - Sajovic Tin
  58'     43 - Tine Cuznar
       14 - Miklavčič Miha
  58'     15 - Denis Geringer
       44 - Tešar Kmetec Anže
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  26'     11 - Nikolić Uroš
       14 - Kukolaj Dorijan
  47'     15 - Maček Maks
       19 - Korać Anes
  52'     21 - Spasovski David
       7 - Tadić Jaka
  53'     2 - Rant Jaka
       4 - Šmrković Amin
  55'     3 - Velov Nik
       8 - Gogić Tijan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan