align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 2019/20- skupina A
  Zapisnik: 3. krog 21.09.19
   TEKMA: Britof - Triglav Podgorje 2 : 16 1 : 8
   Kraj: Britof - Igrišče Britof, Kranj    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Damjanović Miralem
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Britof
Priimek in ime
  -5  Makarič Dorjan (K)
  0  Zena Bajram
  4  Zupan Maj
  8  Hafner Val
  11  Grašič Andraž
  12  Tomše Žan (V)
  14  Lončarič Beno
  16  Rutar Anže
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  1  Krasniqi Ilaz
  7  Kranjc Žiga
  9  Hozjan Žak
  10  Varagić Aleksij
  11  Nograšek Bor
  15  Baltič Aljaž
  21  Sabolek David
  22  Kerec Kosić Ian
  24  Raztresen Nik
  36  Kramarič Gašper
  45  Begovič Žan
  88  Huskić Tian
  99  Orehek Aljoša
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Britof
   Triglav Podgorje
   STRELCI
   Britof
   1 : 3 11 - Grašič Andraž (13')
   1 : 5 16 - Rutar Anže (21') AG
   2 : 15 4 - Zupan Maj (57')
   Triglav Podgorje
   0 : 1 10 - Varagić Aleksij (3')
   0 : 2 10 - Varagić Aleksij (5')
   0 : 3 9 - Hozjan Žak (7')
   1 : 4 21 - Sabolek David (17')
   1 : 6 45 - Begovič Žan (25')
   1 : 7 15 - Baltič Aljaž (27')
   1 : 8 21 - Sabolek David (30')
   1 : 9 99 - Orehek Aljoša (32')
   1 : 10 45 - Begovič Žan (33')
   1 : 11 9 - Hozjan Žak (36')
   1 : 12 22 - Kerec Kosić Ian (41')
   1 : 13 21 - Sabolek David (45')
   1 : 14 9 - Hozjan Žak (48')
   1 : 15 36 - Kramarič Gašper (50')
   2 : 16 45 - Begovič Žan (58')
   OPOMINJANI
   Britof
   Triglav Podgorje
   IZKLJUČENI
   Britof
   Triglav Podgorje
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
10. krog 19.10.19
Tinex Šenčur : Ilirija 1911 1 : 1
Primorje : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Bled Hirter : TKK Tolmin 1 : 0
Adria : Sava Kranj 3 : 1
Žiri : Elta Izola 0 : 0
Arne Tabor 69 : Fama Vipava 0 : 0
Brinje Grosuplje : Kočevje 0 : 1
GNL-člani 2019/20
8. krog 19.10.19
Velesovo : Škofja Loka 1 : 3
Šobec Lesce : Britof 2 : 4
Kranjska Gora : Preddvor 4 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 1 : 1
Visoko : Zarica Kranj 0 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 2 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan