align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 2019/20- skupina A
  Zapisnik: 9. krog 19.10.19
   TEKMA: Šobec Lesce - Bohinj 14 : 0 7 : 0
   Kraj: Lesce - Igrišče na Žagi, Lesce    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Markež Aljoša
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce
Priimek in ime
  2  Mitkovski Damjan
  4  Cumbo David
  6  Zorko Blaž
  7  Zupan Tevž
  8  Brulc Koblar Lovro
  9  Zupan Nik
  10  Sernel Tit
  12  Rozman Aleks (V)
  13  Černe Lovro
  15  Mesojedec Erzin Marti (K)
  16  Madon Maja
  18  Pojbič Lukas
  19  Kveder David
  20  Kobal Nikki
  21  Bremec Tadej
  23  Sadikaj Butrint
   Bohinj
Priimek in ime
  0  Osenjak Jon
  1  Kusterle Kim (V)
  2  Stare Rok
  3  Sodja Urban
  8  Rabič Vasja (K)
  9  Sitar Klemen
  11  Štros Marcel
  14  Stare Ožbej
  15  Logar Andrej
  16  Repinc Matija
  17  Kerlec Mark
  18  Žnidar Tevž
  19  Bernjak Sven
  21  Gašperin Miha
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Šobec Lesce
   Zupan Peter
   Bohinj
   Iskra Uroš
   STRELCI
   Šobec Lesce
   1 : 0 20 - Kobal Nikki (6')
   2 : 0 9 - Zupan Nik (10')
   3 : 0 15 - Mesojedec Erzin Marti (14')
   4 : 0 9 - Zupan Nik (20')
   5 : 0 15 - Mesojedec Erzin Marti (20')
   6 : 0 18 - Pojbič Lukas (24')
   7 : 0 20 - Kobal Nikki (30')
   8 : 0 9 - Zupan Nik (31')
   9 : 0 4 - Cumbo David (34')
   10 : 0 4 - Cumbo David (36')
   11 : 0 16 - Madon Maja (44')
   12 : 0 9 - Zupan Nik (50')
   13 : 0 7 - Zupan Tevž (57')
   14 : 0 20 - Kobal Nikki (58')
   Bohinj
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce
   Bohinj
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce
   Bohinj
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan