align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 2019/20- skupina A
  Zapisnik: 10. krog 26.10.19
   TEKMA: Triglav Podgorje - Britof 17 : 0 7 : 0
   Kraj: Tenetiše - Igrišče Tenetiše    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Zupanc Andraž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Triglav Podgorje
Priimek in ime
  1  Krasniqi Ilaz (V)
  7  Kranjc Žiga
  9  Hozjan Žak
  10  Varagić Aleksij
  15  Baltič Aljaž
  22  Kerec Kosić Ian (K)
  24  Raztresen Nik (V)
  45  Begovič Žan
  46  Kramarič Gašper
  88  Huskić Tian
  99  Orehek Aljoša
   Britof
Priimek in ime
  4  Zupan Maj
  5  Razboršek David
  8  Lončarič Beno (K)
  11  Grašič Žak
  12  Makarič Dorjan (V)
  12  Grašič Andraž (V)
  14  Grašič Tristan
  15  Gregorc Staš
  16  Zena Bajram
  18  Rutar Anže
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Triglav Podgorje
   Prača Dalibor
   Britof
   Sofrić Boško
   STRELCI
   Triglav Podgorje
   1 : 0 15 - Baltič Aljaž (6')
   2 : 0 45 - Begovič Žan (8')
   3 : 0 7 - Kranjc Žiga (10')
   4 : 0 22 - Kerec Kosić Ian (12')
   5 : 0 15 - Baltič Aljaž (16')
   6 : 0 7 - Kranjc Žiga (19')
   7 : 0 7 - Kranjc Žiga (26')
   8 : 0 15 - Baltič Aljaž (32')
   9 : 0 15 - Baltič Aljaž (36')
   10 : 0 10 - Varagić Aleksij (38')
   11 : 0 99 - Orehek Aljoša (40')
   12 : 0 45 - Begovič Žan (45')
   13 : 0 7 - Kranjc Žiga (48')
   14 : 0 15 - Baltič Aljaž (49')
   15 : 0 15 - Baltič Aljaž (51')
   16 : 0 7 - Kranjc Žiga (58')
   17 : 0 10 - Varagić Aleksij (59')
   Britof
   OPOMINJANI
   Triglav Podgorje
   Britof
   IZKLJUČENI
   Triglav Podgorje
   Britof
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan