align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 2019/20- skupina B
  Zapisnik: 7. krog 09.10.19
   TEKMA: Niko Železniki - modri - Triglav Domplan 1 : 3 1 : 1
   Kraj: Železniki - Igrišče Nivica, Železniki    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Logar Tadej
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki - modri
Priimek in ime
  1  Bernik Jošt (V)
  2  Murn Ažbe
  3  Lotrič Matjaž
  4  Koblar Tine
  5  Lorber Jakob
  6  Mohorič Tevž
  7  Bernik Žak (K)
  8  Jagodic Matija
  9  Debeljak Domen
  10  Lotrič Jure
  11  Vrhunc Gašper
  13  Šubic Svit
  14  Gasser Martin
  15  Purgar Žiga
  16  Nastran Mark
   Triglav Domplan
Priimek in ime
  1  Čadež Anže (V)
  3  Kuhar Nejc
  18  Torkar Nejc
  21  Sedej Tian Mai
  22  Strupih Gal
  25  Oštir Jurij
  27  Šluga Erazem
  28  Povšič Luka
  29  Stojković Uroš
  31  Orlič Luka
  32  Vujanović Darko (V)
  35  Talić Daris
  36  Maletić David
  38  Koštrun Krištof
  39  Kljajević Vlado
  45  Brkić Uroš (K)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Niko Železniki - modri
   Pratljačić Ante
   Triglav Domplan
   Ropret Klemen
   STRELCI
   Niko Železniki - modri
   1 : 1 11 - Vrhunc Gašper (29')
   Triglav Domplan
   0 : 1 45 - Brkić Uroš (6')
   1 : 2 38 - Koštrun Krištof (31')
   1 : 3 25 - Oštir Jurij (50')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki - modri
   Triglav Domplan
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki - modri
   Triglav Domplan
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan