align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Mlajši dečki U13 2019/20- skupina B
  Zapisnik: 7. krog 09.10.19
   TEKMA: Šenčur-Velesovo - Niko Železniki-rdeči 12 : 0 2 : 0
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Križnar Žan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Šenčur-Velesovo
Priimek in ime
  4  Šimnovec Matevž (K)
  5  Zupanc Matic
  7  Jenko Luka
  8  Debeljak Ažbe
  9  Plevel Jerca
  10  Ljubeljšek Matic
  11  Todorović Lukas
  12  Trškan Blaž (V)
  15  Okorn Lovro
  18  Albreht Svit
  19  Lorbeg Simon
  20  Vučenović Nemanja
   Niko Železniki-rdeči
Priimek in ime
  1  Trojar Urban (V)
  2  Lušina Miha
  3  Tavčar Frančišek
  4  Močnik Miha
  5  Thaler Janez
  6  Bernik Jalen
  7  Primožič Žak
  8  Šubic Toni
  9  Demšar Jože
  10  Luznar Urh (K)
  11  Šolar Vid
  13  Koblar Amadej
  14  Pintar Jure
  16  Tušek Ivan
  17  Pintar Drejc
  18  Prezelj Matej
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Šenčur-Velesovo
   Kristan Jakob
   Niko Železniki-rdeči
   Šturm Tine
   STRELCI
   Šenčur-Velesovo
   1 : 0 10 - Ljubeljšek Matic (18')
   2 : 0 10 - Ljubeljšek Matic (23')
   3 : 0 9 - Plevel Jerca (33')
   4 : 0 18 - Albreht Svit (37')
   5 : 0 18 - Albreht Svit (39')
   6 : 0 9 - Plevel Jerca (42')
   7 : 0 8 - Debeljak Ažbe (45')
   8 : 0 4 - Šimnovec Matevž (49')
   9 : 0 11 - Todorović Lukas (51')
   10 : 0 10 - Ljubeljšek Matic (52')
   11 : 0 11 - Todorović Lukas (55')
   12 : 0 11 - Todorović Lukas (60')
   Niko Železniki-rdeči
   OPOMINJANI
   Šenčur-Velesovo
   Niko Železniki-rdeči
   IZKLJUČENI
   Šenčur-Velesovo
   Niko Železniki-rdeči
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
14. krog 16.11.19
Kočevje : Adria 2 : 2
Elta Izola : Ilirija 1911 1 : 2
TKK Tolmin : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 0 : 0
Sava Kranj : Svoboda Ljubljana 0 : 2
Fama Vipava : Primorje 0 : 1
Arne Tabor 69 : Žiri 2 : 4
GNL-člani 2019/20
11. krog 09.11.19
Niko Železniki : Kranjska Gora 1 : 6
Bitnje dobrozasenci.si : Velesovo 1 : 0
Polet : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2
Bohinj : Britof 3 : 5
Preddvor : Šobec Lesce 0 : 6
Škofja Loka : Visoko 3 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan